چهارشنبه، 3، بهمن، 1397 | Wednesday، 23 January، 2019

گزارش زمین لرزه ازگله،فراخوان حمایت از بیماران خاص

کد خبر: 85698
پنجشنبه 9 آذر 1396 ساعت 11:15
نمایش: 265

بنانیوز-انجمن امداد ایرانیان یک سازمان مردم نهاد با مجوز وزارت کشور در سطح ملی است که در  محورهای بهداشت وسلامت، امور بشردوستانه، ایمنی و مدیریت شرایط اضطراری و آسیب‌های اجتماعی فعال است.

متن زیر گزارشی است از یکی از اعضای این انجمن که از لحظات بعد از زلزله در منطقه زلزله زده حضور دارد:

یکی از مهمترین موضوعات شاید کمتر مورد توجه قرار گرفته در دوران #امدادرسانی و #بازتوانی و #بازیابی خدمت‌رسانی به گروه‌های خاص و بیماران سخت درمان و بیماران نیازمند درمان بلند مدت است.

افراد عادی جامعه و این افراد پس از #سانحه در شرایط یکسان قرار ندارند و لازم است براساس سیاست‌ها و برنامه‌های #رفاه_اجتماعی به این گروه‌های #آسیب_پذیر توجه بیشتر شود. براساس تلاشهای دوسال گذشته با مدیریت و هدایت #معاونت_اجتماعی #وزارت_بهداشت_درمان_و_آموزش_پزشکی شبکه #سازمان_های_مردم_نهاد #سلامت و #اداره_کل_خیرین_و_موسسات_خیریه از روز ۲۲ آبان اقدامات و تلاش‌های زیادی برای هماهنگی بین #دست_اندرکاران ملی و محلی و #سازمان_های_مردم_نهاد #حوزه_سلامت با هدف پوشش هرچه بهتر بیماران خاص و سخت درمان در دست اقدام می‌باشد.

بدین منظور برای هماهنگی بیشتر و بررسی وضعیت گروه اول بیماران مبتلا به سرطان معرفی شده از ۹ آذر #حسام_الدین_نراقی به نمایندگی از #موسسه_خیریه_بهنام_دهش_پور و #احمدبختیاری دبیر #سازمان_مردم_نهاد #خانه_نجات_ایران به مدت ۴۸ ساعت در کرمانشاه و منطقه آسیب‌دیده حضور دارند.

درصورت مشاهده بیماران خاص و سخت درمان می‌توانید اطلاعات اولیه را برای هماهنگی به ۲ شناسه زیر ارسال فرمائید.

@AhmadBakhtiyari

@hesamnaraghi

#انجمن_امداد_ایرانیان

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی