بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، 27، تیر، 1397 | Wednesday، 18 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

چهارمین دوره مسابقات ملی معماری در یزد برگزار گردید

کد خبر: 20801
شنبه 5 آذر 1390 ساعت 7:44
نمایش: 11

http://www.bananews.ir/ چهارمین دوره مسابقات ملی معماری( یادواره استاد پیرنیا) به همت گروه مهندسی معماری دانشگاه امام جواد(ع) و با همکاری کمیسیون ملی یونسکو و با شرکت ۷۲ تیم از ۴۵ دانشگاه کشور در محل پارک کوهستان یزد برگزار گردید.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از روابط عمومی این گروه، در این دوره از مسابقات که با موضوع "ساخت دیوار با دور ریختنی ها" برگزار شد شرکت کنندگان با استفاده از مواد دور ریز و نخاله های ساختمانی، دیواری به ارتفاع ۱ و طول ۱٫۵ متر را طراحی و اجرا نمودند.

مهندس میروکیلی شهردار یزد ضمن بازدید از مسابقه و قدردانی از دست اندرکاران برنامه، آنرا در راستای فرهنگ سازی و آموزش معماری موثر ارزیابی کرد.

لارم به ذکر است شهرداری یزد، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، سازمان پسماند شهری، سازمان پارکها و فضای سبز، سازمان حفاظت محیط زیست و مجتمع کاشی سهاسرام از دیگر پشتیبانان این دوره از مسابقات بودند.

طی روزهای آینده اساتید برجسته معماری کشور به ارزیابی آثار شرکت کنندگان خواهند پرداخت و نتایج داوری این مسابقه از طریق سایت دانشگاه امام جواد(ع) www.iju.ir اعلام خواهد شد و در مراسم اختتامیه از گروه های برتر تقدیر به عمل می آید.

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها