بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، 24، مرداد، 1397 | Wednesday، 15 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

چهارمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف

کد خبر: 21096
پنجشنبه 10 آذر 1390 ساعت 6:56
نمایش: 43

http://www.bananews.irبنانیوز- چهارمین جشنواره سراسری «کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف» با همکاری مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف و صندوق پژوهش و فناوری شریف، طی نیمه دوم سال ۹۰ تا بهار سال ۹۱ به منظور اخذ طرح‌های کسب و کار و ایده‌های نوین و دانش‌بنیان و رتبه‌بندی آنها برگزار خواهد شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهدی زیودار، مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری شریف و دبیر چهارمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف، با اعلام این خبر اظهار کرد:‌ به دنبال برگزاری موفق سه جشنواره قبلی در دانشگاه صنعتی شریف، جشنواره‌ چهارم با ابعاد گسترده‌تر و رویکرد ملی و سراسری با اهدافی نظیر ایجاد فرصت برای صاحبان ایده، فراهم ‌آوردن شرایط برای کارآفرینان جهت بازاریابی و معرفی طرح به سرمایه‌گذاران، افزایش توان کارآفرینان برای نوشتن طرح تجاری و برنامه‌ریزی اجرایی،‌ شناسایی کارآفرینان جوان و ناشناخته، پرورش نسل جدیدی از کارآفرینان و آشنایی صاحبان صنعت با ایده‌های جدید و خلاقانه دنبال می‌شود.

وی افزود: این جشنواره در محورهای متنوعی اعم از علوم فنی - مهندسی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، حوزه‌های مدیریتی، مالی و اقتصادی، فناوری‌های نوین بیوتکنولوژی و نانوتکنولوژی، علوم کشاورزی، منابع طبیعی و دامپزشکی برگزار می‌شود و جوایز ارزنده و متنوعی برای برگزیدگان در نظر گرفته شده است که به مواردی از قبیل هدایای نقدی، تسهیلات مالی کم بهره، امکان استقرار در مرکز رشد دانشگاه شریف، امکان سرمایه‌گذاری صندوق پژوهش و فناوری شریف و صندوق مالی توسعه تکنولوژی و .... می‌توان اشاره کرد.

زیودار خاطرنشان کرد: این جشنواره در دو سرفصل ایده‌های کسب و کار و تجاری‌سازی طرح‌های دانش‌بنیان برگزار می‌شود؛ فرایند اجرا بدین شکل است که متقاضیان و صاحبان ایده در گام اول طرح‌های خود را در قالب یک خلاصه مدیریتی سه تا هشت صفحه‌ای به دبیرخانه ارسال کرده و در گام بعدی برای برگزیدگان ضمن برگزاری کارگاه‌های آموزشی،‌ یک پشتیبان برای تدوین طرح کسب و کار اختصاص خواهد یافت. در مرحله بعدی طرح‌های کسب و کار نهایی، در کمیته داوران ارزیابی شده و هشت طرح به مرحله فینال راه پیدا خواهند کرد.

وی یادآور شد: در مراسم اختتامیه جشنواره نیز صاحبان طرح‌های برتر در حضور کمیته داوران و حضار اقدام به دفاع از طرح‌های خود کرده و در نهایت رتبه‌های اول تا هشتم جشنواره در دو سرفصل تعیین و در همان روز اعلام خواهند شد.

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری شریف گفت: زمان دریافت خلاصه مدیریتی طرح‌ها تا ۱۵ آذر ماه سال جاری است و علاقه‌مندان برای اطلاع از جزئیات، برنامه‌ی زمان‌بندی و جوایز جشنواره می‌توانند به نشانی اینترنتی http://bp.sharif.ir/ مراجعه کرده و یا با شماره تلفن‌های ۴- ۶۶۰۸۶۷۷۱ ۰۲۱ تماس بگیرند.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها