بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنجشنبه، 25، مرداد، 1397 | Thursday، 16 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

همایش ملی «فناوری‌های نوین در صنعت لوازم خانگی» برگزار می‌شود

کد خبر: 22151
سه شنبه 6 دی 1390 ساعت 9:55
نمایش: 20

http://www.bananews.ir/همایشی ملی «فناوری‌های نوین در صنعت لوازم خانگی» با هدف بهینه‌سازی لوازم خانگی با بهره‌مندی از تجارب علمی، ۱۰ خرداد ماه سال آینده در محل مرکز آموزش عالی علمی کاربردی «انتخاب» اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) از جمله اهداف برگزاری این همایش فراهم کردن زمینه مـناسب به منظور ارائه آخرین دستاوردهای علمی، پژوهشی و صنعتی در حوزه‌های مختلف لوازم ‌خانگی، ترویج و توسعه مدیریت دانش‌محور در صنایع لوازم ‌خانگی، به وجودآوردن زمینه مناسب و مطلوب برای تولید محصولات رقابتی، شناخت نیازها و قابلیت‌های این صنعت، ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه با استفاده از تجاری‌سازی دستاوردهای علمی و تثبیت جایگاه صنعت لوازم خانگی در توسعه پایدار کشور است.

«نانو مواد، مواد هوشمند، کامپوزیت‌ها»، «فناوری‌های نوین در ساخت مبدل‌های حرارتی»، «بهینه‌سازی و فناوری‌های نوین در فرایندهای تولید» و «‌فناوری‌های نوین در ساخت مبدل‌های حرارتی» عناوین محورهای مرتبط با فناوری نانو است که در این همایش مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

بر اساس اعلام دبیرخانه همایش، محققان، پژوهشگران و صنعتگران می‌توانند خلاصه مقالات خود را تا پایان وقت اداری روز ۲۶ بهمن‌ماه سال جاری به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند به منظور ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی http://ncntha2012.ir/ مراجه کرده و یا با شماره تلفن ۰۳۱۱۶۶۲۲۲۵۵ تماس بگیرند.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها