بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، 25، تیر، 1397 | Monday، 16 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

برگزاری بزرگترین نمایشگاه کتاب شناور جهان در دبی

کد خبر: 3744
شنبه 2 بهمن 1389 ساعت 10:30
نمایش: 5

بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی شناور کتاب با حضور ناشران، نویسندگان و مترجمان ۵۰ کشور جهان در دبی برگزار می‌شود.www.BanaNews.ir

به گزارش گالف نیوز، این نمایشگاه کتاب شناور قرار است روز هفتم فوریه سال جاری میلادی افتتاح شده و فعالیت‌های خود را آغاز کند. نمایشگاه بین‌المللی کتاب شناور امارات متحده عربی فوریه سال جاری به مدت ۱۲ روز برگزار می‌شود.

این نمایشگاه امسال با حضور ناشران ۵۰ کشور مختلف آسیایی، اروپایی، آمریکایی و جهان عرب در کشتی بزرگی برگزار می‌شود. این ناشران تازه‌های نشر خود را در حوزه های متنوع در اختیار بازدیدکنندگان از این نمایشگاه قرار می‌دهند.

این نمایشگاه کتاب شناور از روز دوشنبه هفتم فوریه سال جاری فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و میزبان بازدیدکنندگان و علاقمندان به کتاب خواهد بود.

این نمایشگاه از هفتم تا نوزدهم فوریه سال جاری هر روز از شهر دبی به مقصد ابوظبی حرکت کرده و بازدیدکنندگان خود را در طول این سفر به مهمانی غرفه‌های ناشران از کشورهای مختلف دعوت می‌کند.

آثار ارائه شده در این نمایشگاه در حوزه‌های مختلف ادبی، تاریخی، آموزشی، آشپزی است و غرفه‌های خاصی ویژه ادبیات کودک و نوجوان نیز در این نمایشگاه سیار برای کودکان در نظر گرفته شده است.

این نمایشگاه از روز هفتم تا نوزدهم فوریه ۲۰۱۱ در دبی برگزار می‌شود.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها