بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، 26، مرداد، 1397 | Friday، 17 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

برگزاری سه کارگاه تخصصی در حاشیه نمایشگاه راه و شهرسازی

کد خبر: 21621
چهارشنبه 23 آذر 1390 ساعت 10:44
نمایش: 17

http://www.bananews.ir/معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: شرکت ساخت و توسعه در نمایشگاه بزرگ راه و شهرسازی و صنایع وابسته کارگاه‌های آموزشی با موضوعات انتخاب نوع قرارداد در طرحهای عمرانی، مهندسی ارزش و مطالعات موردی و روند انجام عملیات پروژه‌های زیرساخت حمل و نقل از ایده تا بهره‌برداری با حضور متخصصان و استادان دانشگاه برگزار می‌کند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) احمد صادقی ضمن اعلام این خبر افزود: تمام تلاش ما این است که از تمامی ظرفیتهای نمایشگاه جهت تحقق اهداف موردنظر خود بهره‌مند شویم که در همین راستا برنامه‌های متنوعی را به منظور افزایش تعامل با بخش خصوصی ترتیب داده‌ایم.

وی ارائه عملکرد و توانمندی‌ها را از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه برشمرد و اظهار کرد: به همین دلیل شرکت ساخت و توسعه با ارائه عملکرد خود در یک سال اخیر، اقدامات صورت پذیرفته را در معرض بازدید عموم قرار می‌دهد و تمامی معاونان و مدیران کل شرکت جهت پاسخگویی و تشریح کارهای انجام شده در نمایشگاه حضور دارند.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه ادامه داد: تمامی معاونتهای این شرکت نیز مجموعه اقدامات صورت گرفته را در قالب غرفه‌هایی مجزا به نمایش خواهند گذاشت تا علاقمندان به مشارکت در پروژه‌های راهسازی با جزئیات این طرح‌ها آشنا شوند.

لازم به ذکر است که کارگاه آموزشی انتخاب نوع قرارداد در طرح‌های عمرانی روز یکشنبه ‌۹۰/۹/۲۷ ساعت ‌١٠ الی ‌١٢، مهندسی ارزش و مطالعات موردی در تاریخ ‌٢٧ /‌٩۰/٩ ساعت ‌١۴ الی ‌١۶ و روند انجام عملیات پروژه‌های زیرساخت حمل و نقل از ایده تا بهره‌برداری روز دوشنبه ‌٢٨ /‌٩۰/٩ ساعت ‌١٠ الی ‌١٢ در نمایشگاه راه و شهرسازی و صنایع وابسته برگزار می‌شود.

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها