بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، 31، تیر، 1397 | Sunday، 22 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد در پردیس دانشگاه تربیت مدرس

کد خبر: 39300
دوشنبه 2 بهمن 1391 ساعت 12:34
نمایش: 3

http://www.bananews.ir/ثبت‌نام داوطلبان مقطع کارشناسی‌ارشد پردیس دانشگاه تربیت مدرس برای نیمسال دوم تحصیلی ۹۲-۹۱ تا پنج شنبه، پنجم بهمن ماه ۹۱ تمدید شد.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) براساس اعلام روز دوشنبه دانشگاه تربیت مدرس، پردیس این دانشگاه در ۵۰ رشته و گرایش کارشناسی ارشد همچون فنی و مهندسی، مهندسی برق و کامپیوتر، مهندسی شیمی، علوم انسانی، اقتصاد و مدیریت، علوم پزشکی، علوم زیستی، علوم پایه، کشاورزی، هنر و معماری برای نیمسال دوم تحصیلی ۹۲-۱۳۹۱ دانشجو می پذیرد.

پذیرش دانشجو در این دوره ها از میان متقاضیان دارای مدرک کارشناسی معتبر و از طریق برگزاری آزمون اختصاصی دانشگاه تربیت مدرس و با نظارت سازمان سنجش صورت می گیرد.

دانشگاه تربیت مدرس در این اطلاعیه تاکید کرده است که پذیرش دانشجو در این دوره ها دارای مجوز شورای گسترش آموزش عالی و معاونت آموزشی وزارت علوم است و مشمول محدودیت اعلام شده در بخشنامه اخیر معاونت آموزشی وزارت علوم نمی شود.

داوطلبان این دوره ها تا پنجم بهمن ماه فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی معاونت آموزشی دانشگاه تربیت مدرس ویژه دوره های کارشناسی ارشد پردیس دانشگاهی ثبت نام کنند.

نظرات کاربران

برچسب‌ها