بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، 29، تیر، 1397 | Friday، 20 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بررسی ثبت‌نام بورسیه تحصیلی دستگاه‌های اجرایی با حضور وزیر علوم

کد خبر: 44562
شنبه 18 خرداد 1392 ساعت 7:32
نمایش: 8

http://www.bananews.ir/کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، سه شنبه هفته آینده بحث ثبت‌نام بورسیه تحصیلی برای دستگاه‌های اجرایی را با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بررسی می‌کند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)  کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در روز یکشنبه (۱۹ خرداد) بعد از تبادل اخبار و انتخاب هیات رئیسه کمیسیون، طرح تشکیل سازمان ملی مهارت و فناوری و پیش‌نویس قانون نظام جامع آموزش‌های مهارتی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

همچنین کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، در جلسه روز سه‌شنبه خود نیز از وزیر علوم، تحقیقات وفناوری دعوت کرده تا علاوه بر پاسخگویی به سوالات سید ناصر موسوی لارگانی، صرامی فروشان، کریمی قدوسی و علی ایرانپور، بحث ثبت‌نام بورسیه تحصیلی برای دستگاه‌های اجرایی را با حضور وی بررسی کند.

این کمیسیون همچنین از وزیر آموزش و پرورش نیز دعوت کرده تا ضمن بررسی تحقیق و تفحص از وزارت آموزش و پرورش، به سوالات رحیم زارع، ایرج ندیمی، ضرغام صادقی و موسوی لارگانی پاسخ دهد.

بر این اساس، کارگروه‌های آموزش و پرورش، تحقیقات و فناوری، آموزش مهارتی، علوم انسانی و اسلامی شدن دانشگاه‌ها و آموزش عالی و آموزش پزشکی نیز تشکیل جلسه خواهد داد.

نظرات کاربران

برچسب‌ها