بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، 31، تیر، 1397 | Sunday، 22 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تخصیص هزار میلیارد ریال اعتبار برای آبرسانی به مسکن مهر

کد خبر: 20634
سه شنبه 1 آذر 1390 ساعت 9:23
نمایش: 7

http://www.bananews.ir/وزیر نیرو از تخصیص اعتبار هزار میلیارد ریالی برای آبرسانی به شهر جدید پرند و پروژه‌های مسکن مهر خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مجید نامجو در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، افزود: یک هزار میلیارد ریال برای آبرسانی به پروژه مسکن مهر شهر پرند و همچنین یک هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال از اعتبارات خشکسالی برای پروژه های مختلف در اختیار وزارت نیرو قرار می گیرد.

نامجو همچنین با اشاره به دور جدید فروش اوراق مشارکت در بخش آب و برق، گفت: با توجه به مصوبه جدید پول و اعتبار، امیدواریم این اوراق به خوبی به فروش رود تا وزارت نیرو بتواند از این ظرفیت قانونی نیز استفاده کند.

وزیر نیرو بر لزوم ایجاد یک ردیف اعتباری برای نگهداری از خطوط انتقال آب تاکید کرد و افزود: مباحث مربوط به فاینانس خطوط انتقال آب به خصوص خط انتقال دوم زرینه رود باید هرچه سریع تر پیگیری شود و زود به نتیجه برسد.

وزیر نیرو پیشتر نیز از تصویب بودجه دو هزار و ۵۰۰ میلیارد ریالی برای آبرسانی روستایی خبر داده بود.

نامجوبا اعلام تصویب چند مصوبه خوب برای این وزارتخانه توسط دولت، گفته بود: افزون بر تصویب بودجه دو هزار و ۵۰۰ میلیارد ریالی برای آبرسانی روستایی، ۵۰۰ میلیون دلار نیز برای ساماندهی آب های مرزی اختصاص می یابد.

وی با بیان اینکه این مصوبه ها، منابع مناسبی را برای بخش آب فراهم می کند که باید با قوت پیگیری شود، ابراز امیدواری کرد: امسال از این ظرفیت قانونی به خوبی استفاده شود.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها