بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، 24، مرداد، 1397 | Wednesday، 15 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مشکل آب و برق مسکن مهر مالی است نه اجرایی

کد خبر: 22280
سه شنبه 6 دی 1390 ساعت 9:9
نمایش: 6

http://www.bananews.ir/نماینده تام‌الاختیار وزیر نیرو در پروژه ملی مسکن مهر با بیان اینکه وزارت نیرو در کنار و وزارت راه و شهرسازی و استانداریها مشکلات موجود در مسکن مهر را رفع خواهد کرد، گفت: وزارت نیرو در پروژه مسکن مهر کوتاهی نکرده اما باید اذعان کرد که نقطه اصلی و گلوگاه کار در تامین آب و برق مسائل مالی است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ستار محمودی در گفت و گو با فارس در خصوص پروژه مسکن مهر و رساندن آب و برق به این پروژه بزرگ اظهار داشت: مسکن مهر کار بسیار بزرگی است و ابعاد مختلف و مسائل متعددی دارد که اتفاقا دارای گلوگاه‌‌هایی است،در مجموع آن چیزی که استنباط بنده است این است که وزارت نیرو کوتاهی نکرده و کارهای زیادی انجام داده است.

*مشکل آب و برق مسکن مهر مسائل مالی‌ است نه اجرایی

نماینده تام‌الاختیار وزیر نیرو در پروژه ملی مسکن مهر اضافه کرد: شاید در جاهایی از مسکن مهر گلوگاه‌هایی بوده که می‌توانیم بطور مشخص بر روی آن متمرکز شویم.

محمودی تاکید کرد:شاید الان یک مقدار زود باشد که در این خصوص اظهارنظر کنم اما مشکل و گلوگاه مسکن مهر در خصوص آب و برق را بنده نه در مسائل اجرایی بلکه در مسائل مالی می‌بینم.

وی تاکید کرد: مسائل و گلوگاههای مسکن مهر مسائل مالی است و در برخی از جاها بحث منابع است که می‌شود بر روی آنها به طور مشخص کار کرد.

محمودی گفت: وزارت نیرو قطعاً با همه دستگاه‌های دست‌اندرکار تعامل می‌کند، چرا که این کار یک کار گروهی را می‌طلبد تا پیشرفت حاصل شود.

وی خاطر نشان کرد:در کارهای اجرایی کار بدون مشکل نداریم، برخی از کارها یک مقدار زود و برخی از کارها یک مقدار با تاخیر انجام می‌شود و یکی از خصیصه‌های این گونه کارها به هر حال این است که یک روز پیمانکار مشکل دارد، یک روز مشکل مصالح پیش‌ می‌آید و باید اذعان کرد که این‌ها همه یک روزی حل می‌شود.

وی ادامه داد:در برخی از شهرها شاید مشکلاتی داشته باشند که ما اینها را به مرور بررسی و پیگیری می‌کنیم مشکل کجاست تا در کنار وزارت راه و شهرسازی و استانداری‌ها مشکلاتی که وجود دارد رفع کنیم.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها