بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنجشنبه، 25، مرداد، 1397 | Thursday، 16 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بررسی آب و برق مسکن مهر توسط دو وزیر

کد خبر: 22567
یکشنبه 11 دی 1390 ساعت 12:22
نمایش: 13

http://www.bananews.ir/مسوولان رده بالای وزارت نیرو برای بررسی هر چه بهتر آبرسانی و برق‌رسانی به مسکن مهر فردا به وزارت راه و شهرسازی می‌روند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) تیم وزارت نیرو و در راس آن وزیر نیرو فردا با حضور در وزارت راه و شهرسازی با مسوولان رده بالای این وزارتخانه مراحل رساندن آب و برق به مسکن مهر و مشکلات موجود را بررسی می‌کنند.

این روزها بحث عقب‌ماندگی تاسیسات زیربناینی در پروژه مسکن مهر باعث شد تا حتی وزیر نیرو ناچار به تعیین نماینده تام‌‌الاختیار در مسکن مهر شود و نشان دهد که جدیت زیادی برای رساندن به موقع آب و برق به واحدهای مسکونی مهر دارد.

معطل ماندن ۸ هزار واحدمسکونی مهر در پرند که گفته می‌شود آب، برق و گاز ندارند باعث شده تا دو وزارتخانه نیرو و مسکن به تکاپو بیفتند تا هر چه سریعتر این موضع را به سرانجام برسانند تا در آینده شاهد مشکلات کمتری برای آبرسانی و برق‌رسانی به مسکن‌های مهر باشیم.

چندی پیش مجید نامجو وزیر نیرو در گفت و گو با فارس در پاسخ به این سوال که آیا انتخاب نماینده تام الاختیار برای در نظر گرفتن آب و برق مسکن مهر دیر نبود و اصلا دلایل این بحثها که گفته می شود در رساندن آب و برق قصور می شود چیست؟ گفت: تنها جایی که ما مشکل آب و برق داریم شهر پرند است که برای این شهر نیز طرح کلی آن را اجرا خواهیم کرد که از سد ماملو رینگ در حال اجراست تا آب به این شهر برسد.

وی اضافه کرد:اما تنها مشکل مسکن مهر، آب و برق نیست چرا که هر جا که مردم ساکن شوند وزارت نیرو آب و برق آنجا را تامین می‌کند.

نامجو خاطر نشان کرد: ۴۰۰ میلیارد تومانی که سهم استانداران بود باید به عنوان تامین زیر ساخت به وزارت نیرو تحویل می‌شد، اما تمام آن پرداخت نشده است و آن ۴۰۰ میلیارد تومانی هم که سهم وزارت نیرو بود باید توسط فروش انشعاب تامین می شد.

وی افزود: یعنی خود مردم باید بیایند این انشعابات را خریداری کنند تا ما هم بتوانیم زیرساخت‌های آن واحدهای مسکونی مهر را آماده کینم.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها