بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنجشنبه، 25، مرداد، 1397 | Thursday، 16 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

دریافت اطلاعات قبض‌های گاز از طریق پیام کوتاه

کد خبر: 22814
پنجشنبه 15 دی 1390 ساعت 7:38
نمایش: 25

http://www.bananews.ir/مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: قبوض گاز از طریق سامانه پیام کوتاه در استان اصفهان اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شهروندان قرار می‌دهد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از روابط عمومی شرکت گاز اصفهان، مرتضی طغیانی با اشاره به سامانه پیام کوتاه اظهار داشت: مشترکان گاز در سراسر استان اصفهان می‌توانند با اضافه کردن حرف G به ابتدای عدد شماره اشتراک مندرج در قبض گاز مصرفی خود و ارسال آن به شماره پیامک ۳۰۰۰۳۱۹۴ از این پس میزان گاز مصرفی خود را به صورت پیامک دریافت کنند.

وی افزود: پیام کوتاه ارسال شده از سامانه ۳۰۰۰۳۱۹۴ شامل اطلاعات مبلغ گاز بها، شناسه پرداخت، شناسه قبض، مهلت پرداخت و یک جمله ایمنی است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان ادامه داد: این سامانه که برای نخستین بار در شرکت گاز استان اصفهان طراحی و مورد بهره‌وری قرار گرفته دارای مزیت‌هایی است.

وی در ادامه افزود: از مزیت‌های سامانه پیام کوتاه ارسال قبض‌های گاز کاهش و حذف صدور قبض المثنی، کاهش در هزینه‌های چاپ و مراجعه حضوری مشترکان، اطلاع سریع مشترکان از میزان مصرف در صورت مفقود شدن قبض مصرفی، دسترسی آسان‌تر به اطلاعات مورد نیاز برای پرداخت غیر حضوری قبوض و غیره است.

طغیانی بیان داشت: این طرح که در راستای شهروند الکترونیک در دولت الکترونیک انجام گرفته از تیرماه امسال به صورت آزمایشی اجرایی و تاکنون برای ۳۱هزار و ۴۳۲نفر ارسال شده است.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها