بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، 29، تیر، 1397 | Friday، 20 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

متقاضیان جداسازی کنتورهای آب به صورت اینترنتی ثبت‌نام کنند

کد خبر: 3043
سه شنبه 21 دی 1389 ساعت 9:43
نمایش: 11

www.BanaNews.irمعاون درآمد و امور مشترکان شرکت آب و فاضلاب استان تهران از مشترکان تهرانی خواست که برای جداسازی کنتورهای آب مجتمع‌ها به پایگاه اینترنتی این شرکت مراجعه کنند.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایسنا، بهرام حیدری با بیان این‌که ساکنان هر مجتمعی که درخواست تفکیک کنتور آب دارند، می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی شرکت آب و فاضلاب استان تهران در بخش هدفمندسازی یارانه‌ها به نشانی http://‌٢١٧.۲۱۸٫۴۳٫۶/yaraneh/form/frmreqkon.php نام‌نویسی کنند، ‌اظهار داشت: مهم‌ترین مواردی که باید پیش از ارائه درخواست تفکیک کنتور آب مد نظر قرار گیرد، عبارتند از ‌١-تاسیسات آب گرم و لوله‌کشی داخلی واحد متقاضی از محل در اصلی ورودی ساختمان تا واحد مورد نظر کاملا مستقل باشد. ‌٢- در محل، بعد از در اصلی ساختمان، امکان نصب کنتور مستقل به تعداد واحدهای متقاضی وجود داشته باشد. ‌٣- کارشناسان شرکت با توجه به وضعیت شبکه و وجود امکانات فنی، احراز شرایط واگذاری کنتور مستقل را تایید کنند و پس از پرداخت هزینه‌های مرتبط اقدام می‌شود.

این مقام مسوول در شرکت آبفای استان تهران همچنین گفت: در صورت دارابودن شرایط یاد شده، برای هریک از واحدهای مجتمع‌های مسکونی واجد شرایط کنتورهای جدید با فناوری روز نصب می‌شود.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها