بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، 30، تیر، 1397 | Saturday، 21 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان خاورمیانه و شمال آفریقا (THE BIG 5 DUBAI)

کد خبر: 44535
شنبه 18 خرداد 1392 ساعت 6:54
نمایش: 10

www.BanaNews.irبنانیوز- شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برای چهارمین سال متوالی پاویون ملی ایران را در بزرگ ترین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان خاورمیانه و شمال آفریقا (THE BIG 5 DUBAI) در امارات متحده عربی برگزار خواهد کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) حضور موفق و چشمگیر ایران در دوره های قبل این رویداد نه تنها منجر به اخذ نمایندگی انحصاری نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان دبی در سال ۲۰۱۳ شد بلکه زمینه ساز واگذاری مجوز برگزاری پاویون ملی ایران در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان هند (THE BIG 5 INDIA) به صورت انحصاری به شرکت نمایشگاه های اصفهان شد.

این دو رویداد که بهترین فرصت را برای حضور توانمند تولیدکنندگان کشور در دو بازار بسیار پرمخاطب و مجزا فراهم خواهد کرد، مورد استقبال سازمان توسعه تجارت ایران نیز قرار گرفت و این سازمان با صدور مجوزهای لازم شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان را در امر برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه یاری کرده است.

کلیه تولیدکنندگان و فعالان صنعت ساختمان ایران با حضور در این دو نمایشگاه ضمن بهره مندی از تسهیلات دولت می توانند از فرصتی مناسب به منظور توسعه صادرات محصولات و فرآورده های خود استفاده کنند.
متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند با بخش خارجی شرکت با شماره های ۲۶۱۱۶۱۵ و ۲۶۰۱۶۸۳ - ۰۳۱۱ تماس حاصل فرمایند.

گفتنی است نمایشگاه صنعت ساختمان هند ۱۱ تا ۱۳ شهریور ماه در شهر بمبئی و نمایشگاه دبی ۴ تا ۷ آذرماه در مرکز نمایشگاه های دبی برگزار خواهد شد.

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها