چهارشنبه، 5، تیر، 1398 | Wednesday، 26 June، 2019

قالیباف: افتتاح صدر به مهر می‌رسد

کد خبر: 48648
یکشنبه 31 شهریور 1392 ساعت 10:3
نمایش: 27

http://www.bananews.ir/شهردار تهران با بیان اینکه فرهنگ جهادی در دوره سوم مدیریتم هم در ابعاد مختلف اجتماعی،‌ فرهنگی ادامه دارد، از تلاش شهرداری برای افتتاح پروژه صدر در مهر ماه خبرداد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمدباقر قالیباف که صبح امروز در مراسم گرامی‌داشت حماسه‌سازان دفاع مقدس در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت، بیان کرد: تلاش می‌کنیم که در مهرماه پروژه صدر را افتتاح کنیم.

وی در بخش دیگر سخنان خود در رابطه با تفکر جهادی در مدیریت شهری نیز توضیح داد: فرهنگ جهادی در دوره سوم مدیریتم در دستور کار قرار دارد و در ابعاد مختلف اجتماعی،‌ فرهنگی نیز به آن عمل خواهیم کرد. این فرهنگ تاثیرپذیر از فرهنگ جهادی دوران دفاع مقدس است و شهروندان تهرانی این حق را بر گردن ما دارند که همواره شهرداری را به عنوان عضوی از خانواده در کنار خود حس کنند.

وی با اشاره به اینکه ۲۴ سال از دوران دفاع مقدس گذشته است، درباره نقش پویایی و ماندگاری انقلاب افزود: فرهنگ مقاومت، فرهنگ جنگ نیست چرا که همه مولفه‌های زندگی را در بر می‌گیرد.

قالیباف تصریح کرد: این فرهنگ از ایثار، شهامت، شهادت و اخلاص و خوش اخلاقی برآمده است و در آن اختلاف، دعوا، سودجویی جایی ندارد و جنگ تنها بخشی از زندگی انسان‌ها را تشکیل داده است.

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی