بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، 26، مرداد، 1397 | Friday، 17 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

توسعه باند فرودگاه رامسر تا ۶ ماه آینده

کد خبر: 22893
شنبه 17 دی 1390 ساعت 9:16
نمایش: 17

http://www.bananews.irمدیرکل فرودگاه‌های مازندران با اشاره به طرح‌های توسعه‌ای در فرودگاه‌های این استان گفت: فرودگاه رامسر با اعتبار ۱۴۴ میلیارد تومان بین المللی می‌شود و توسعه باند این فرودگاه بطول ۲۷۰۰ متر در ۶ ماه آینده به بهره برداری می رسد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) موسی مشاء زمینی در گفتگو با مهر به وجود ۳ فرودگاه رامسر، نوشهر و ساری در استان مازندران اشاره کرد و گفت: فرودگاه رامسر در حال توسعه کلی در سطح بین المللی است و رقم اعتباری ۱۴۴ میلیارد تومان برای آن در نظر گرفته شده است.

مدیرکل فرودگاه های استان مازندران افزود: توسعه باند این فرودگاه بطول ۲۷۰۰ متر در ۶ ماه آینده به بهره برداری می رسد و اجرای پروژه ساختمان های جانبی فرودگاه رامسر هم در دستورکار قرار گرفته و پیمانکار آن هم انتخاب شده است.

وی با بیان اینکه اعتبار اجرای این پروژه ۷۰ میلیارد تومان است، گفت: به زودی ساخت و ساز در این فرودگاه آغاز می شود.

این مقام مسئول با اشاره به فرودگاه نوشهر اظهارداشت: توسعه باند و زیرساخت های فرودگاه در کنار مرز هوایی از برنامه هایی است که برای این فرودگاه در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه ساختمان سازی فرودگاه ساری هم در حال اجرا است، بیان کرد: ساخت ساختمان تکنیکال بلاک این فرودگاه با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد تومان و ساخت سالن مستقبلین با اعتبار ۸ میلیارد تومان در حال اجرا است.

مدیرکل فرودگاه های استان مازندران افزود: توسعه باند فرودگاه ساری در صورتیکه ردیف بودجه ای دور چهارم سفرهای استانی را دریافت کنیم در دستور کار قرار دارد که برای این پروژه و تملک زمین های اطراف این فرودگاه اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان نیاز است.

وی درباره حضور بخش خصوصی در پروژه های این فرودگاه ها، اظهارداشت: تلاش داریم که بخش خصوصی هم در اجرای این پروژه ها مشارکت داشته باشد.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها