بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، 26، مرداد، 1397 | Friday، 17 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

دولت و راه‌آهن برای خدمت‌رسانی مطلوب، به کمک بخش خصوصی بشتابند

کد خبر: 21612
چهارشنبه 23 آذر 1390 ساعت 8:52
نمایش: 12

http://www.bananews.ir/به منظور آماده‌سازی امکانات، تجهیزات و قطارهای مسافری برای سفرهای نوروزی، اولین جلسه ستاد هماهنگی سفرهای نوروزی شرکت رجا آغاز به کار کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)، ناصر بختیاری- مدیرعامل شرکت قطارهای مسافری رجا- با بیان اینکه برای ارائه خدماتی مطلوب به مسافران باید همدل بود، گفت: کارهای آماده‌سازی باید با قدرت و صلابت پیش رود تا با آغاز سفرهای نوروزی خللی در امر خدمت‌رسانی به مسافران قطارهای رجا ایجاد نشود.

وی با اشاره به واگذاری رجا به تأمین اجتماعی افزود: دولت و راه‌آهن نیز برای خدمت رسانی مطلوب باید به کمک بخش خصوصی و به ویژه رجا که حدود ۷۰ درصد جابه‌جایی مسافران ریلی را برعهده دارد، بشتابند.

وی با بیان اینکه خصوصی سازی و حمایت از بخش خصوصی حسب فرمایشات مقام معظم رهبری و مصوبات قانونی باید صورت گیرد، گفت: بخش خصوصی بدون پشتوانه بخش دولتی امکان اجرای صحیح برنامه‌ها را نخواهد داشت.

بختیاری ضمن تأکید بر اینکه برای چابک سازی رجا در وضعیت فعلی، نیاز به مشارکت همه همکاران داریم، خاطرنشان کرد: آماده دریافت پیشنهادهای همه همکاران و صاحب نظران در این زمینه هستیم و ضمن اجرایی کردن بهترین پیشنهادها، پیشنهاد دهندگان را مورد تشویق قرار می دهیم.

مدیرعامل رجا تغییرات را موجب پویایی و رشد دانست و افزود: برای رسیدن به اهداف موردنظر بهترین پیشنهادها را الگو قرار داده تا بهترین خدمت را به مسافران ارائه کنیم.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها