بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، 4، مهر، 1397 | Wednesday، 26 September، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

محور شمشک به دیزین در استان تهران تا اطلاع ثانوی مسدود است

کد خبر: 2679
شنبه 18 دی 1389 ساعت 8:45
نمایش: 93

www.BanaNews.irمرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: محور شمشک به دیزین در استان تهران تا اطلاع ثانوی مسدود و دیگر محورهای ارتباطی کشور باز و رفت و آمد در آنها عادی و روان است.

گزارش روز پنجشنبه مرکز مدیریت راه‌های کشور حاکی است، بر اساس آمار دریافتی از ۱۸۴ دستگاه ترددشمار در سطح راه‌های کشور در ۱۲ ساعت گذشته(۱۲ نیمه شب تا ۱۲ ظهرامروز)، متوسط سرعت تردد در کل شبکه ارتباطی کشور بیش از ۸۰ کیلومتر در ساعت بوده است.

در دوره زمانی مذکوردر مجموع ۴۶۱هزار و ۴۶۸ دستگاه خودرو در سطح راه‌های دارای ترددشمار رفت‌و آمد داشته‌اند که ۲۹ هزار و ۹۸۴ مورد آن مربوط به محورهای ورودی تهران و ۳۳ هزار و ۶۴۳ مورد آن مربوط به محورهای خروجی تهران است.

همچنین، در مدت یادشده ساعت اوج تردد از ۱۱ تا ۱۲ روز جاری با ۷۹ هزار و ۷۸۹ مورد تردد و کمترین تردد در ساعت پنج تا شش با ۲۰ هزار و ۱۱۸ مورد عبور و مرور بوده است.

در این میان، سهم عبور و مرور وسایل نقلیه سنگین در کل شبکه‌ راه‌های کشور در ۱۲ ساعت یادشده بیش از ۴۳ درصد بوده و محورهای یزد - میبد و ساوه - سلفچگان (قدیم) بترتیب با ۸۰ و ۷۸ درصد بیشترین سهم تردد وسایل نقلیه در میان تمام مسیرهای ارتباطی کشور را بخود اختصاص داده اند.

منبع:ایرنا

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها