بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، 31، تیر، 1397 | Sunday، 22 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آزادراه قم - کاشان مسدود شد

کد خبر: 43576
یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 ساعت 9:50
نمایش: 2

http://www.bananews.ir/مدیر اداره راه و شهرسازی استان قم گفت: به منظور عملیات راهسازی، آزادراه قم - کاشان به مدت ۱۵ روز مسدود شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مصطفی عباسی اعلام کرد: به منظور علمیات تعریض پل زیرگذر تقاطع آزادراه امیرکبیر با محور قنوات، آزادراه قم –کاشان به مدت ۱۵ روز مسدود شد.

وی افزود: با توجه به اجرای عملیات راهسازی و تعریض پل زیرگذر مذکور مقرر شده است هدایت ترافیک در این محور از سمت قم به کاشان از طریق کمربندی کاشان و از داخل شهر و میدان ولی‌عصر(عج) و محور قدیم کاشان در کیلومتر ۲۳ به سمت آزادراه کاشان هدایت شود. مسیر برگشت از کاشان به قم نیز از محور آزادراه کاشان - قم درنظر گرفته شده است.

عباسی با اشاره به همکاری خوب و هماهنگ دستگاه‌های ذیربط به ویژه پلیس‌راه استان در زمینه انسداد محور قم - کاشان و رعایت موارد ترافیکی توسط مسافران، گفت: زمان انسداد و آماده‌سازی باند رفت آزادراه قم - کاشان نیز این هماهنگی به خوبی صورت گرفت.

مدیر اداره راه و شهرسازی استان قم از کلیه‌ی رانندگان عبوری از محورهای یاد شده خواست با توجه به ازدیاد حجم ترافیکی این محورها نکات ایمنی را به طور کامل رعایت کنند.

نظرات کاربران

برچسب‌ها