بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، 28، مرداد، 1397 | Sunday، 19 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ایمن سازی حادثه خیزترین میدان در جنوب تهران

کد خبر: 22166
یکشنبه 4 دی 1390 ساعت 10:41
نمایش: 20

http://www.bananews.ir/معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲۰ از نصب رفلکتورهای چشم ببری در یکی از میدان‌های حادثه خیز و پرتردد این منطقه خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علیرضا اسفرانی نژاد امروز در گفت‌و‌گو با فارس، از ایمن‌سازی حادثه خیز ترین میدان جنوب تهران خبر داد و اظهار داشت: ورودی و خروجی میدان معلم که در ابتدای جاده ورامین واقع شده به رفلکتورهای شیشه‌ای چشم ببری مجهز شد.

اسفرانی نژاد با اشاره به اینکه رفلکتورهای چشم ببری با ایجاد بازتاب بسیار مناسب نور سفید و زرد، نواری نورانی را در محورهای بحرانی و مرز معابر سواره رو ایجاد می کند اظهار داشت: ۲۰۰ عدد رفلکتور شیشه ای چشم ببری در میدان معلم به منظور افزایش ایمنی و جلوگیری از تصادفات احتمالی نصب شد.

وی، هدایت رانندگان در جهت یابی صحیح را از وظایف حوزه حملونقل و ترافیک عنوان کرد و یادآور شد: به منظور هدایت مسافران و جلوگیری از سردرگمی رانندگان به ویژه زائران حرم حضرت عبدالعظیم (ع) ۱۰۰ عدد فلش جهت نما در خیابان سلمان فارسی نصب شد.

این گزارش حاکی است، شهرری به عنوان سومین شهر زیارتی محل تردد خیل عظیمی از زائران و مسافران است که ارائه خدماتی همچون هدایت زائران، فراهم کردن فضاهای پارک خودرو در اطراف حرم، تقویت و توسعه ناوگان حملونقل عمومی در دستور کار این معاونت قرار دارد.

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها