بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنجشنبه، 28، تیر، 1397 | Thursday، 19 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

استانداری تهران دنبال حضور در جلسات مدیران شهرداری

کد خبر: 10097
چهارشنبه 7 اردیبهشت 1390 ساعت 5:39
نمایش: 8

www.BanaNews.irمعاون عمرانی استاندار تهران از تهیه لایحه‌ای برای حضور نماینده استانداری تهران در کلیه جلسات مربوط به سازمان‌ها و شرکت‌های تصمیم‌گیرنده شهر تهران خبر داد که به زودی نهایی و به مجلس ارائه می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمدرضا محمودی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به حضور نداشتن نماینده استانداری تهران در عمده مراکز تصمیم‌گیری برای شهر تهران گفت: در حال حاضر استانداری تهران در سازمان‌های اتوبوسرانی و تاکسیرانی یا مترو تهران و بخش‌های مرتبط هیچ نماینده‌ای ندارد و از تصمیم‌گیری‌های آنها پس از فاصله قابل توجهی مطلع می‌شود یا مصوبات شورای شهر را در فرمانداری تهران رصد می‌کنیم.

وی توضیح داد: در عمده موارد، امکان انتقال دیدگاه‌های دولت برای حوزه‌های مختلف وجود ندارد و زمینه اختلاف نظر به وجود می‌آید.

معاون عمرانی استاندار تهران از تهیه لایحه‌ای از سوی دولت برای ارائه به مجلس خبر داد و گفت: بر اساس این لایحه، امکان حضور نماینده استانداری در کلیه جلسات مربوط به شهر تهران فراهم می‌شود.

محمودی اضافه کرد: در حال حاضر نماینده استانداری تهران در سایر شهرستان‌ها حضور مستمر دارد، اما در تهران با منع قانونی مواجه است.

 

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها