بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، 1، مهر، 1397 | Sunday، 23 September، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

چهار هزار واحد مسکونی در استان بوشهر در حال ساخت است

کد خبر: 1734
شنبه 4 دی 1389 ساعت 11:24
نمایش: 48

مدیرکل تعاون استان بوشهر گفت: در قالب تعاونی های مسکن مهر چهار هزار و ۱۲۸ واحد مسکونی در استان بوشهر در حال ساخت است.www.BanaNews.ir

اصغر جعفری بعد ازظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: پیشرفت فیزیکی این طرحها از ۱۰ تا ۹۸ درصد است که پیشرفت و حجم ساخت و ساز تعاونیهای مسکن مهر استان در مقایسه با سایر سازندگان گروهی و انفرادی از رتبه بهتری برخوردار است.

وی اظهار داشت: تعداد کل متقاضیان واجد شرایط چهارگانه مسکن مهر در استان بوشهر ۱۲ هزار و ۲۶۳ نفر هستند که توسط این اداره کل ساماندهی شده اند.

مدیرکل تعاون استان بوشهر به تصویب طرح تأسیس شرکتهای تعاونی توسعه و عمران شهرستانی از سوی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: تصویب این طرح نماد اجرای دقیق اصل ۴۴ قانون اساسی جمهوری اسلامی در کشور بوده و نشان از توجه نظام به این اصل دارد.

جعفری با بیان اینکه تصویب چنین طرحی کمک بزرگی به آبادانی کشور می کند، افزود : یکی از مزایای طرح این است که در مواردی که تعاونی ، سرمایه گذاری در طرحی را برای توسعه شهرستان ضروری بداند بصورت شرکتهای مادر تخصصی عمل کرده و با تشکیل شرکتهای اقماری زمینه را برای سرمایه گذاران فراهم می کند.

وی با بیان اینکه این امر موجب افزایش میزان اشتغال از سوی بخش تعاونی می شود، گفت: اساسنامه متحدالشکل این تعاونیها ظرف مدت یک ماه آینده توسط وزارت تعاون تهیه و به تصویب هیئت وزیران خواهد رسید.

 

منبع: خبرگزاری مهر

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها