بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، 1، مرداد، 1397 | Monday، 23 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

شهرداری از انحلال سازمان نوسازی جلوگیری کند

کد خبر: 20560
دوشنبه 30 1390 ساعت 8:19
نمایش: 13

www.BanaNews.irشهرداری تهران مکلف به ایجاد اصلاحاتی در ساختار سازمان نوسازی با هدف بقای این سازمان و جلوگیری از انحلال آن شد. در جلسه غیرعلنی روز گذشته شورای شهر، اکثریت اعضا با رای مثبت به رد طرح واگذاری وظایف سازمان نوسازی به واحدهای اجرایی و ستادی شهرداری تهران خواستار اجرای اصلاحاتی در این سازمان در جهت بقای این سازمان شدند و عنوان کردند: با توجه به روند انجام شده در تحقیق و تفحص از سازمان نوسازی، طرح این دستور موضوعیت ندارد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از روابط عمومی شورای شهر، رسول خادم رییس کمیسیون اقتصادی و برنامه و بودجه شورا در این‌باره گفت: در جریان تحقیق و تفحص از سازمان نوسازی شهرداری تهران به اصلاح مواردی از سوی شهرداری و سازمان نوسازی تاکید داشتیم که با توجه به اصلاحات مورد نظر شورای شهر در مصوبه، طرح این دستور موضوعیتی ندارد. علاوه بر این حسن بیادی با اشاره به ساختار نادرست این سازمان در گذشته و اکنون اصلاح ساختار آن را خواستار شد.

همچنین در این جلسه، شهرداری تهران موظف به ارائه تمامی مصوبات کمیسیون ماده ۵ قانون شورای عالی شهرسازی و معماری قبل از اجرا جهت تطبیق با طرح جامع و تفصیلی به شورای اسلامی شهر تهران شد.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها