بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، 26، مرداد، 1397 | Friday، 17 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

پل روگذر شوشتر در مراحل پایانی است

کد خبر: 22160
یکشنبه 4 دی 1390 ساعت 10:38
نمایش: 51

http://www.bananews.ir/رئیس شورای اسلامی شوشتر گفت: پل روگذر شوشتر در مراحل پایانی است و در آینده نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) امیر رسولی ظهر امروز در بازدید از پروژه روگذر اظهار داشت: روگذر شهرستان در شرایط کنونی در وضعیت اتمام پروژه است و تنها تسطیح و آسفالت رمپ و لوپ‌های این روگذر باقی مانده است.

وی با اشاره به اینکه هیچ معارضی برای این پروژه وجود ندارد، افزود: می‌توان کار اتمام این پروژه را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام داد و برای تحقق این هدف در حال تلاش هستیم.

رسولی با تاکید بر اینکه شورای اسلامی شهر شوشتر برای حل مشکلات این پل روگذر تلاش بسیار زیادی کرده است، تاکید کرد: از ابتدای راه‌اندازی این پروژه مذاکرات بسیار زیادی با دانشگاه علوم پزشکی برای واگذاری بخش‌هایی از زمین بیمارستان خاتم‌الانبیاء انجام شد که همکاری این دانشگاه بسیار سریع و راهگشا بود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان شوشتر با اشاره به اینکه این پروژه از تعهدات شهرداری است، تاکید کرد: برای پرداخت اعتبارات مورد نیاز این پروژه به پیمانکار هیچ مشکلی وجود ندارد و پیمانکار باید در زمان مشخص شده آن را به پایان برساند و تلاش‌ها نیز بر آن است که این اتفاق بیفتد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه روگذر بلوار امام حسین(ع) تکمیل کننده پل شطیط است، تاکید کرد: با راه‌اندازی این روگذر، پل شطیط کامل می‌شود و ترافیک و خطرات موجود در این اتوبان با تقاطع‌های استاندارد طراحی شده به حداقل می‌رسد.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها