بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، 26، مرداد، 1397 | Friday، 17 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تسریع در عمران شهر اورامان‌تخت

کد خبر: 22927
یکشنبه 18 دی 1390 ساعت 7:23
نمایش: 13

http://www.bananews.ir/استاندار کردستان خواستار تسریع در توسعه، عمران و آبادانی شهر جدید اورامان‌تخت شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علیرضا شهبازی در دیدار با امام جمعه، اعضای شورای شهر و بخشدار اورامان‌تخت از مردم این شهر به عنوان مردمی صمیمی، سختکوش و قدرشناس نام برد و اظهارداشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طول سالیان پس از پیروزی انقلاب همواره تلاش نموده است خدمات شایسته‌ای را به مردم این سرزمین کهن ارائه دهد.

وی توجه دولت به امر خطیر گازرسانی در مناطق روستایی کشور را تحسین برانگیز خواند و خاطرنشان کرد: شرکت گاز استان باید عملیات گاز رسانی از روستای دزلی به اورامان را در دستور کار قرار دهد.

وی تصریح کرد: امیدواریم با تلاش مسئولان ذیربط مردم اورامان نیز همانند سایر روستاها و شهرهای استان تا پایان سال آینده شاهد روشن شدن مشعل گاز در منازل خود باشند.

استاندار کردستان خواستار فراهم نمودن تمهیدات لازم برای معرفی شهردار منتخب شورای اسلامی شهر اورامان توسط دفتر امور شهری استانداری در کوتاه‌ترین زمان ممکن شد و خاطرنشان کرد: این کار موجب می‌شود عمران و آبادانی این شهر با شتاب بیشتری پیگیری شود.

شهبازی ایجاد شبکه توزیع آب آشامیدنی و شبکه جمع‌آوری فاضلاب این شهر را ضروری دانست و افزود: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان باید در این زمینه اهتمام جدی داشته باشد.

وی در ادامه خواستار شرکت مردم این منطقه همانند سایر کردستانی‌ها در انتخابات ۱۲ اسفندماه شد و گفت: هر چند مردم استان کردستان و به ویژه منطقه اورامان همواره وفاداری خود به نظام اسلامی را با شرکت در صحنه‌های مختلف انقلاب نشان داده‌اند، اما در مقطع کنونی که دشمن فشارهای همه جانبه‌ای را به کشور وارد می‌کند حضور مردم در کنار مسئولان نظام بهترین پشتوانه برای تداوم و اقتدار نظام است.

تقویت آنتن‌دهی همراه اول در شهر اورامان و گسترش این شبکه در روستای ناو از دیگر موضوعاتی بود که استاندار کردستان در این دیدار پیگیر حل آنان شد.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها