بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، 29، تیر، 1397 | Friday، 20 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تکلیف قلعه‌مرغی سال آینده روشن می شود

کد خبر: 4248
یکشنبه 10 بهمن 1389 ساعت 7:27
نمایش: 9

www.BanaNews.irشهردار تهران با بیان اینکه چرا اینقدر درباره برچیدن دیوارهای قلعه‌مرغی سوال می‌کنید؟ به خبرنگاران گفت: اصل کار پادگان قلعه مرغی تملک آن بود که این کار به پایان رسیده و اکنون تحویل شهرداری شده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از سایت اطلاع‌رسانی شهرداری تهران، محمدباقر قالیباف در عین حال از آغاز طرح تغییر کاربری پادگان قلعه مرغی از فروردین ماه سال آینده خبر داد و اعلام کرد: ۲۵ درصد از زمین این پادگان برای کاربری مسکونی، تجاری و فرهنگی اختصاص می‌یابد.

وی در پاسخ به وضعیت ساخت‌وساز در زمین ۳۰۰ هکتاری قلعه مرغی افزود: پادگان قلعه مرغی به مجموعه ای چند بعدی تبدیل خواهد شد که به طور قطع ۷۰ درصد از این محدوده فضاهای سبز خواهد شد، ۲۵ درصد مسکونی، اداری، تجاری و فرهنگی خواهد بود و ۵ درصد باقی مانده هم به مجموعه‌های خدماتی مانند رستوران اختصاص خواهد یافت که مجموعه این اقدامات می‌تواند پادگان قلعه مرغی را به بزرگترین تفرجگاه جنوب شهر تبدیل کند.

شهردار تهران در پاسخ به این سوال که چه زمانی دیوارهای پادگان قلعه مرغی را خراب می‌کنید، گفت: خراب کردن دیوار اصلا کار سخت و مهمی نیست، چنانچه ما همین فردا صبح هم می‌توانیم دیوارها را خراب کنیم.

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها