بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، 25، تیر، 1397 | Monday، 16 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

لزوم ساخت پارکینگ‌های طبقاتی استاندارد در زنجان

کد خبر: 9029
چهارشنبه 24 فروردین 1390 ساعت 11:0
نمایش: 6

معاون عمرانی استاندار زنجان، پارکینگ‌های طبقاتی و استاندارد در سطح شهر زنجان را برای رفاه شهروندان ضروری دانست.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سعید رفیعی در جلسه شورای ترافیک استان با بیان این‌که تحقق پروژه‌های عمران شهری نیازمند تعامل میان تمام دستگاه‌های اجرایی است، اظهار کرد: انتظار می‌رود شهرداری با برنامه‌ریزی و تلاش برای جذب سرمایه‌گذار، نسبت به احداث پارکینگ‌های طبقاتی و استاندارد در سطح شهر اقدام کند.

معاون عمرانی استانداری، ترافیک شهر زنجان را در مسیر مطلوبی ارزیابی کرد و افزود: الگوی ترددی خیابان‌های سعدی و دلجویی مناسب بوده و رضایت مردم را در پیش داشته است و با برنامه‌ریزی و کار کارشناسی بیشتر، برای آینده می‌توان مشکلات احتمالی ترافیک سطح شهر را مدیریت کرد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه در اجرای مصوبات شورای ترافیک تاخیر جایز نیست، اظهار کرد: به‌نظر می‌رسد، در ساماندهی ایستگاه‌های اتوبوس سطح شهر کارهای خوبی صورت گرفته است که با تعاملات بیشتر راهنمایی و رانندگی و اتوبوسرانی این روند چشم‌گیرتر خواهد بود.

گفتنی است، در این جلسه مقرر شد با تشکیل یک گروه کارشناسی و راهبردی، مشکل مسافرکش‌های شخصی در سطح شهر رفع گردد و مسیر حرکت تاکسی از چهارراه سعدی به‌سمت دروازه ارک، بدون توقف تاکسی در این تقاطع بازگشایی شود.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها