بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، 31، تیر، 1397 | Sunday، 22 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تکمیل بازسازی بم و بروات تسریع می‌شود

کد خبر: 9517
سه شنبه 30 فروردین 1390 ساعت 10:15
نمایش: 12

فرماندار بم گفت: با اختصاص ۷۰ میلیارد ریال از سوی دولت تکمیل بازسازی بم و بروات تسریع می‌شود.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) حسین شایق پیش از ظهر امروز در آیین معارفه شهردار بروات با اشاره به خدمات دولن عدالت‌محور اظهار داشت: عملکرد دولت عدالت محور در شهرستان بم بسیار قابل توجه است و بخش زیادی از امر بازسازی و عمران و آبادانی بم و بروات انجام شده است.

وی افزود: ۷۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده، توسط دولت در امر تکمیل بازسازی شهرهای بم و بروات می‌تواند عمران و آبادانی این شهرها را تسریع و بازسازی را تکمیل کند.

شایق با اشاره به حضور مسافران نوروزی از سراسر کشور در این شهرستان تصریح کرد: مردم با مشاهده حجم وسیع کار صورت گرفته، توسط دولت مهرورز در شهرستان بم ابراز شگفتی کردند.

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید با عنوان جهاد اقتصادی از سوی رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: از مسئولان شهرستان بم توقع داریم تا با همت و تلاش مضاعف در عمل به دستور رهبر فرزانه انقلاب با جدیت گام بردارند.

به گزارش بنانیوز به نقل از فارس، امروز شهردار جدید بروات با حضور فرماندار، امام جمعه شهر بروات وجمعی از مسئولان شهرهای بم و بروات معرفی شد.

در این مراسم از خدمات روح‌الله آبیار تقدیر و وحید اعتمادی به عنوان شهردار جدید بروات معرفی شد، اما آبیار در این مراسم حضور نداشت.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها