بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، 30، تیر، 1397 | Saturday، 21 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی ملارد شتاب می‌گیرد

کد خبر: 9592
چهارشنبه 31 فروردین 1390 ساعت 8:12
نمایش: 8

فرماندار ملارد بر تکمیل و شتاب طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی در این شهرستان تأکید کرد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ناصر بورد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملارد اظهار داشت: به منظور اجرای دستورات و فرمایشات مقام معظم رهبری در توسعه خدمات‌رسانی به مردم و همچنین نامگذاری امسال با نام سال جهاد اقتصادی توسط ایشان گام‌های نخست جهاد اقتصادی در شهرستان ملارد با تسریع و شتاب در تکمیل طرح‌ها و پروژه‌ها و همچنین حل نواقص موجود برداشته می‌شود.

وی با تأکید بر توسعه خدمات‌رسانی و ایجاد زیرساخت‌ها در این شهرستان افزود: باید زمینه‌های خدمات رسانی بیشتر به مردم در این شهرستان ایجاد شود و این امر تنها با تلاش و همچنین جدیت در کار محقق خواهد شد.

فرماندار ملارد در ادامه با اشاره به این که شهرستان ملارد به عنوان یک شهرستان تازه تأسیس بوده خاطرنشان کرد: این شهرستان می‌تواند به عنوان خواستگاهی برای تحقق شعار امسال باشد که با بهره‌گیری از آن زیرساخت‌های لازم در این شهرستان فراهم خواهد شد.

بورد تصریح کرد: در این راستا با هماهنگی‌های انجام شده و همچنین برنامه‌ریزی‌های فرمانداری به صورت پی‌درپی از ادارات این شهرستان بازدید کرده و با سرکشی از نحوه فعالیت مسئولان در ادارات مختلف نحوه خدمات‌رسانی آن نهاد به مردم در این شهرستان نیز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

وی در پایان بیان داشت: لازم است مسئولان در ادارات مختلف ملارد به منظور تحقق شعار جهاد اقتصادی تلاش خود را بیش از گذشته کرده تا بتوانیم مانند سال گذشته موفق عمل کنیم.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها