یکشنبه، 5، خرداد، 1398 | Sunday، 26 May، 2019

عظمت بزرگترین تشکیل صنفی کشور بواسطه چند تخلف زیر سوال نمی رود

کد خبر: 92735
یکشنبه 1 مهر 1397 ساعت 19:30
نمایش: 111

حمید ساعتچی عضو هیات اجرایی هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی تهران، سازمان نظام مهندسی را بزرگترین NGO کشور و ثمره تلاش سالهای زیاد مهندسان تاثیرگذار دانست. ...

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران؛ مهندس ساعتچی عضو هیات اجرایی انتخابات هشتم نظام مهندسی تهران ضمن مهم برشمردن دغدغه های جامعه مهندسی و لزوم پی گیری این دغدغه ها و مطالبات چه از طرف شورای مرکزی نظام مهندسی؛ چه وزارت راه و شهرسازی و چه مجلس شورای اسلامی گفت: ارتباط قوی تر مهندسان با سازمانهای نظام مهندسی استانها در قوی تر شدن این تشکل صنفی نقش حیاتی دارد.

وی در ادامه مطلب فوق گفت: فعالیتهای سازمان نظام مهندسی در گوشه و کنار کشور عزیزمان در کل رو به جلو و موفقیت آمیز بوده است و شرکت مهندسان در انتخابات و تعیین هیات مدیره های قوی تر چه به لحاظ مهندسی و چه به لحاظ چانه زنی برای احقاق حق مهندسان، حق اولیه این جامعه است، جامعه ای که تا چند سال آینده مطابق با آمارهای بالغ بر یک میلیون نفر خواهد شد و ۱۵ تا ۳۰ درصد مباحث اشتغال زایی در کشور به همین صنعت ساختمان و حضور مهندسان مرتبط است.

ساعت چی هم افزایی بین نخبگان جامعه مهندسی تهران برای حضوری پر رنگ در انتخابات ۱۲ مهر ماه را حیاتی و اساسی عنوان کرد.

ساعت چی آفت بزرگ و مهم برای تشکل های نظام مهندسی را عجین شدن با موارد دست و پا گیر بوروکراسی اداری و دولتی شدن عنوان کرد و خاطر نشان کرد: تمامی این اصلاحات می تواند با یک مطالبه گری قوی و از طریق منتخبین اصلح جامعه مهندسی به سر منزل مقصود برسد.

لینک اصل محتوا در اداره کل راه و شهرسازی استان تهران

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی