شنبه، 4، خرداد، 1398 | Saturday، 25 May، 2019

آخرین جلسه شورای مدیران شرکت به ریاست مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان برگزارشد.

کد خبر: 109932
پنجشنبه 23 اسفند 1397 ساعت 22:30
نمایش: 58

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان،آخرین جلسه شورای مدیران در سال ۹۷ به ریاست مهندس رضاپور مدیرعامل این شرکت با حضور اعضای شورای معاونین و کلیه مدیران ستادی و امورمنابع آب شهرستانهای تابعه در محل سالن شهید خلیفه برگزارشد.

در ابتدای این جلسه، مهندس افشاری مدیر دفتر هیئت مدیره و مدیر عامل  و دبیر جلسه به ارایه دستورکار جلسه  و اقدامات انجام شده پرداخت و در ادامه هریک از معاونتها عملکرد یکساله حوزه معاونت خود را به اختصار بیان نمودند.

مهندس رضاپور ضمن قدردانی از زحمات همکاران طی سال گذشته ، عملکرد درخشان کارکنان این شرکت را در همه حوزه ها علی الخصوص استفاده از ظرفیت های قانون بودجه ،جلب نظر مثبت مراجع قضایی در خصوص عملکرد معاونت حفاظت و بهره برداری و پرداخت بموقع هزینه های ضروری شرکت،قابل تقدیر و تشکر دانست و این موفقیت را ناشی از همسویی معاونت های شرکت عنوان نمود.

وی به تداوم فضای مطلوب در شرکت و تقویت نیروی انسانی در شهرستانها اشاره کردو افزود:فلسفه وجود آب منطقه ای حفاظت و صیانت از منابع آب سطحی و زیرزمینی است و این گستردگی ماموریت ،تلاش بیش از پیش و جمعی همه مدیران و کارکنان را می طلبد.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای زنجان ،ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید برای همه همکاران و خانواده های آنان آرزوی سلامتی و توفیق نمود.

لینک اصل محتوا در شبكه خبری آب كشور

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی