جمعه، 3، خرداد، 1398 | Friday، 24 May، 2019

بازدید معاون حفاظت و بهره برداری شرکت از امور منابع آب دماوند

کد خبر: 113584
دوشنبه 2 اردیبهشت 1398 ساعت 20:30
نمایش: 60

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای تهران جهت بررسی چالش ها و مشکلات و همچنین آشنایی با پرسنل از امور آب دماوند بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "احمد علی قربانیان" معاون حفاظت و بهره برداری ضمن تشکر از مدیریت و پرسنل امور در تحقق اهداف شرکت گفت: شرکت آب منطقه ای تهران و زیرمجموعه های آن به صورت حلقه های متصل می بایست در کنار همدیگر با همدلی و تلاش مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارند.

وی همچنین افزود: هرکدام از پرسنل بایستی با صداقت و جدیت وظایف قانونی خود را انجام داده تا خدشه ای به حیثیت شرکت وارد نشود.

منصور مردانی سرپرست امور آب دماوند در ادامه ضمن تشکر از حضور وی، خاطر نشان کرد: یکی از مواردی که موجب انگیزه کاری کارکنان می گردد، ملاقات با مدیر عامل و یا معاونان شرکت و بیان مشکلات در حضور آن ها می باشد.

در پایان این نشست سرپرست امور آب دماوند، در خصوص چالش های امور با توجه به کمبود نیرو در بخش های مختلف توضیحات لازم را ارائه و پرسنل امور نیز نقطه نظرات و مشکلات خود را طرح و معاون محافظت و بهره برداری دستورات لازم مبنی بر حل و فصل مشکلات را صادر نمود.

لینک اصل محتوا در شبكه خبری آب كشور

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی