شنبه، 29، تیر، 1398 | Saturday، 20 July، 2019

تلاش مجموعه مدیریت شهری تحقق کامل بودجه ۹۷ می باشد

کد خبر: 91718
پنجشنبه 22 شهریور 1397 ساعت 11:30
نمایش: 211

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: تلاش و همت مجموعه مدیریت شهری ، تحقق صد در صدی بودجه ۹۷ شهرداری زنجان می باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر زنجان ، اسماعیل دویران در جلسه رسمی و علنی این هفته شورا با اشاره به اینکه پروژه‌های بزرگ در حال کار است ولی در پروژه‌های خرد مشکلاتی وجود دارد، اظهار کرد: علت اصلی آن شهرداری نیست؛ چراکه پروژه‌ها واگذار شده که پیمانکاران به‌دلیل افزایش قیمت‌ها کار نمی‌کند یا ورود به مناقصه نمی‌کند .

وی تصریح کرد: پروژه‌هایی که در حال واگذاری است و چون فهرست بها به سال قبل برمی‌گردد و پیمانکار با قیمت پایین کار را قبول نمی‌کند. البته روشی که پیش‌بینی شده است این خواهد بود که سقف قرارداد را باز گذاشته و مناطق خود وارد عمل شوند. راهکار دوم این است که مصالح را خودمان خریداری شده و از فرآیند آنالیز قیمت حذف کرده و پروژه‌ها به‌ شکل امانی پیمانکاری انجام شود .

با بیان اینکه از شهردار درخواست داریم که در پارک‌ها و فضاهای عمومی به برگزاری برنامه‌هایی که به صورت مفهومی به واقعه عاشورا پی‌پردازد؛ اقدام کند .

وی همچنین از مردم خواست نسبت به همکاری با شهرداری اقدام کرده و به نظافت شهری کمک کنند؛ گفت: همچنین در آستانه بازگشایی مدارس از شهردار درخواست داریم که شهر را برای بازگشایی آماده کند .

لینک اصل محتوا در شورای شهر زنجان

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی