شنبه، 29، تیر، 1398 | Saturday، 20 July، 2019

انتصاب مدیر جدید حراست شهرداری هیدج

کد خبر: 91721
پنجشنبه 22 شهریور 1397 ساعت 11:30
نمایش: 245

در مراسمی که با حضور معاون مدیرکل حراست استانداری زنجان و رئیس محترم شورای شهر هیدج برگزار گردید، مهندس محمود خلیلی به عنوان مدیر جدید حراست شهرداری هیدج معارفه و از زحمات آقای ناصر مرسلی مدیر سابق حراست تقدیر و قدردانی به عمل آمد.

آقای احمدخانی، معاون محترم مدیر کل حراست استانداری فرمودند: «باتوجه به ارزیابی های صورت گرفته طی نزدیک به یکسال اخیر عملکرد شهردار هیدج قابل قبول و مطلوب بوده. تدبیر عقلانیت و مسیر در مدار قانون از ویژگی های شهردار هیدج میباشد ونگاه کارشناسی ایشان به امور کار را برای حوزه ما هم اسوده نموده و به نوبه خویش قدردان زحمات ایشان هستیم.»

وی همچنین افزود: «از زمانیکه مدیریت جدید شهری در دور پنجم شورای اسلامی در شهر هیدج آغاز به کار نموده شاهد تغییرات چشمگیر و ارزنده ای در ساختار شهرداری هیدج بوده ایم و باحل و فصل بسیاری از موضوعات موجود که در زمان آغاز کار دکترامیدی وجود داشت با تدبیر و مدیریت خوب مرتفع گردید و باعث شد به نوعی خیالمان از حوزه هیدج آسوده خاطر شود که این امر جای تشکر دارد و امیدواریم این روند کماکان و یاقوت بیشتر ادامه داشته باشد چرا که اعتقاد داریم شهرداری هیدج دارای پتانسیل های بسیار بالایی درزمینه های مختلف فرهنگی و عمرانی می باشد . در پایان ضمن قدردانی از زحمات و اقدامات آقای مرسلی در زمان مدیریت حراست شهرداری ، برای آقای خلیلی مدیر جدید حراست در راستای اجرای وظایف قانونی خود آرزوی توفیق دارم.»

همچنین مهندس نقی لو رئیس محترم شورای اسلامی شهر هیدج با اشاره به اهمیت و جایگاه حراست در هر سازمان بیان داشت: «نقش و جایگاه حراست در هر سازمانی بسیار مهم و حیاتی می باشد باتوجه به وظایف و گستردگی حوزه فعالیت شهرداری حراست شهرداری نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. صیانت از سازمان که شامل نیروی انسانی و تجهیزات هست به عهده حراست می باشد که به عنوان یکی از پایه های استواری سازمان محسوب میشود. وی عنوان داشت : حراست با آسیب شناسی، پیش بینی و پیشگیری از ناهنجاری‌ها در قالب چشم بینای سازمان و مدیر عمل نموده و مدیریت را در رسیدن به سلامت و اهداف سازمانی کمک می نماید . ایشان در پایان برای مدیر اسبق و مدیر جدید حراست شهرداری آرزوی سلامتی و موفقیت نمودند.»

l۳
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

لینک اصل محتوا در شهرداری هیدج

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی