سه شنبه، 28، خرداد، 1398 | Tuesday، 18 June، 2019

جوانان شهر تبریز به ورزش قهرمانی نیاز دارند

کد خبر: 92747
یکشنبه 1 مهر 1397 ساعت 21:30
نمایش: 203

میر مهدی قریشی امروز در گفتگو با شهریار با اشاره به پیروزی دیروز تیم فوتبال شهرداری تبریز در زمین مس رفسنجان اظهار کرد: بازی خوبی بود و خدا را شکر که توانستیم نتیجه تلاش ها و تمرینات منظم خودمان را بگیریم. ما تاکتیکی تر از حریف کار کردیم و در نهایت صاحب سه گل و سه امتیاز شدیم.

وی ادامه داد: ما برای گل نخوردن به میدان رفته بودیم اما تیزهوشی و استفاده مناسب از موقعیت هایمان موجب شد تا گل اول را خیلی زود بزنیم. در ادامه تیم حریف برای جبران جلو آمد و ما توانستیم در ضدحملات دو گل دیگر هم به ثمر برسانیم. در مجموع بچه ها در این بازی با تلاش زیاد و هدفمند و با برنامه بازی کردند که نتیجه اش پیروزی بیرون از خانه بود.

قریشی که گل اول تیم شهرداری را در این دیدار به ثمر رساند، عنوان کرد: علیرغم پیروزی در بازی با مس رفسنجان، متاسفانه هنوز شرایط تیم خوب نیست. وضعیتی که بر تیم های قهرمانی شهرداری تبریز حاکم است، اصلا قابل تعریف نیست و این شرایط قطعا مانع پیشرفت ورزشکاران و جوانان تبریز خواهد شد.

وی افزود: همه ما در تیم فوتبال شهرداری تبریز بومی هستیم و بخاطر تعصب و غیرتی که به تیم شهرمان داریم، فعلا بدون اینکه دریافتی داشته باشیم با جان و دل برای تیم بازی می کنیم. البته اگر بازیکنان تیم غیر بومی بودند، قطعا تا حالا صبر نمی کردند و از تیم می رفتند.

این بازیکن باتجربه که سابقه بازی در تیم های تراکتورسازی، ماشین سازی و گسترش فولاد تبریز را نیز در کارنامه دارد، در خاتمه گفت: متاسفانه آقای دکتر رحیمی به عنوان مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز دست تنها مانده و کسی نیست که به ایشان کمک کند، ایشان مدیری جوان و ورزشکار است که درد جوانان و ورزشکاران را می فهمد و برای ادامه فعالیت همین تیم فوتبال شهرداری تبریز تلاش های زیادی کرده است و ما ادامه فعالیت تیم را مدیون ایشان هستیم و امیدواریم که دیگر مسئولان نیز با این تفکر که جوانان این شهر به تیم های حرفه ای و ورزش قهرمانی و وجود شور و نشاط اجتماعی نیاز دارند، در این راستا با یکدیگر همکاری کنند.

لینک اصل محتوا در شهرداری تبریز

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی