بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، 27، آذر، 1397 | Tuesday، 18 December، 2018

مراسم تجلیل از آتش نشانان شهرداری ساری

کد خبر: 93410
جمعه 6 مهر 1397 ساعت 1:30
نمایش: 163

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، مراسم گرامیداشت روز آتش نشان و ایمنی با حضور اسلامی استاندار مازندران ، یوسف نژاد نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی ، رضایی فرماندار مرکز استان ، عبوری شهردار ساری ، اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

در این مراسم اسلامی استاندار مازندران در سخنانی ضمن گرامیداشت هفتم مهرماه روز  آتش نشانی و ایمنی ، با تاکید بر حفظ آمادگی اتش نشانان در عرصه خدمت رسانی گفت: مسئولان امر نیز باید حمایت های لازم را از روند فعالیت ها و ارائه خدمات آتش نشانان داشته باشند.

وی به نیازسنجی از سازمان های  آتش نشانی در استان اشاره نموده و افزود: باید اهتمام ویژه در جهت رفع کاستی های موجود و تقویت ظرفیت های فعلی به وجود آید.

اسلامی در ادامه تصریح کرد: ارتقاء سطح قابلیت های عملکرد اتش نشانی های استان در دستور کار قرار گیرد.

استاندار مازندران به رعایت ضوابط مربوط به ساخت و سازها اشاره نموده و ادامه داد: مقاوم سازی و رعایت الزامات برای استانداردسازی ساختمان ها و ابنیه ها توسط دستگاههای نظارتی باید مورد توجه قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در استان در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس خاطر نشان کرد: با وحدت ، همدلی و خودباوری به اهداف عالیه و رشد اقتصادی دست خواهیم یافت.

در ادامه مهدی عبوری شهردار ساری نیز در سخنانی ضمن خیر مقدم به مسئولان حاضر در این مراسم و گرامیداشت روز آتش نشان و ایمنی اظهار داشت: طی چند هفته اخیر سه تن از آتش نشانان پرتلاش  شهرداری ساری طی عملیات و خدمت رسانی به شهروندان دچار مصدومیت شده اند و این حوادث  نشاندهنده گوشه ای از جانفشانیهای آتش نشانان عزیز است.

وی در ادامه حریق مسجد جامع را مورد توجه قرار داد و افزود:آتش نشانان با  عشق به خدمت رسانی و جانفشانی توانستند با امکانات محدود این حریق گسترده را اطفا نمایند که باید از تلاش های انان قدردانی نمود.

عبوری بر بازدید های میدانی از روند ساخت و سازها تاکید نموده و ادامه داد: ساختمان های مرتفع باید به سیستم اعلام و اطفاء حریق مجهز باشند.

شهردار ساری در پایان با اشاره به ابنیه های تاریخی ثبت ملی شده شهر ساری اشاره نموده و  گفت: اقدامات لازم برای تجهیز این ابنیه به امکانات اعلان و اطفاء حریق نیز در دستور کار قرار گیرد.

در ادامه این مراسم با حضور استاندار مازندران ، یوسف نزاد نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار مرکز استان ، شهردار ساری و سایر مسئولان اهدا درجه به اتش نشانان انجام شد.

شایان ذکر است در پایان ، آتش نشانان شهرداری ساری با انجام مانور بخشی از امادگی این سازمان را در ارائه خدمات به شهروندان نشان دادند.

لینک اصل محتوا در شهرداری ساری

نظرات کاربران