دوشنبه، 30، اردیبهشت، 1398 | Monday، 20 May، 2019

۶۰۰ نقطه حادثه خیز در یاسوج شناسایی شده است

کد خبر: 93653
یکشنبه 8 مهر 1397 ساعت 7:30
نمایش: 82

مدیرعامل سازمان آتش نشانی یاسوج خواستار حمایت مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد برای خرید تجهیزات مورد نیاز این سازمان شد و گفت: ۶۰۰ نقطه حادثه خیز در یاسوج شناسایی شده است

به گزارش روابط عمومی، هاشم یوسفی در آئین بزرگداشت روز آتش نشان در یاسوج اظهار داشت: اتش نشانی یاسوج در صورت وقوع حوادث خاص از جمله ساختمان‌های بلند مرتبه مشکل دارد زیرا امکانات و تجهیزات مورد نیاز را نداریم.

وی خواستار تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی-قراردادی آتش نشان به پیمانی شد و افزود: طبق بررسی‌های انجام شده توسط کارشناسان ۶۰۰ نقطه حادثه خیز در شهر یاسوج شناسایی شده که باید قبل از وقوع هر حادثه‌ای در زمینه امکانات و تجهیزات مورد نیاز چاره‌ای اندیشیده شود و البته مکاتبات لازم با متولیان امر از جمله شورای شهر و شهرداری انجام شده است.

یوسفی ابراز کرد: ۳ ایستگاه اتش نشانی با ۵۳ نیرو در شهر یاسوج فعال بوده که از این تعداد ۴۳ نفر عملیاتی و مابقی ستادی هستند و بسیاری از آنان به صورت شرکتی-قراردادی فعالیت داشته و به نوعی امنیت شغلی ندارند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی یاسوج با بیان اینکه ۱۰۰ مورد آموزش با هدف ترویج ایمنی در مساجد، مدارس، دانشگاه‌ها و مهدهای کودک داشته‌ایم، ادامه داد: این سازمان از ابتدای امسال تاکنون ۸۶۰ مورد عملیات داشته که از این تعداد ۶۰۰ مورد قابل گزارش بوده است.

یوسفی افزود: با توجه به پیگیری‌های شهردار یاسوج ۵۲۰ میلیون تومان خرید تجهیزات مورد نیاز برای ایستگاه‌های اتش نشانی داشته‌ایم و ۷۶۳ میلیون دیگر نیز در دستور کار بوده که بزودی اجرایی می‌شود.

لینک اصل محتوا در شهرداری یاسوج

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی