یکشنبه، 29، اردیبهشت، 1398 | Sunday، 19 May، 2019

برآیند کار مجموعه مدیریت شهری باید پاسخگویی مناسب به شهروندان در ...

کد خبر: 93751
یکشنبه 8 مهر 1397 ساعت 17:59
نمایش: 60

برآیند کار مجموعه مدیریت شهری باید پاسخگویی مناسب به شهروندان در مناطق باشد

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد گفت: برآیند کار مجموعه مدیریت شهری باید پاسخگویی مناسب به شهروندان در مناطق باشد
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، بتول گندمی در مراسم تودیع و معارفه شهردار منطقه ۵ مشهد برگزار شد، بیان کرد: برآیند کار ما در مجموعه مدیریت شهری مشهد، باید پاسخگویی مناسب و اثرگذار به شهروندان در مناطق باشد.
وی همچنین با تشکر از زحمات حسین فرهادیان شهردار پیشین منطقه و پرسنل این منطقه تصریح کرد: در این راستا حسین عبدالله زاده به عنوان شهردار جدید منطقه معرفی می‌شود.
وی ادامه داد: حسین عبدالله زاده پیش از این از مدیران برنامه ریز شهرداری مشهد بوده است و نقش موثری در تدوین برنامه‌های گذشته شهرداری داشته‌اند.
گندمی ابراز کرد: متاسفانه گاها تفکری در شهرداری وجود دارد که مدیران ما نباید در ستاد و مناطق جابه جا شوند، اما این در حالی است که مدیری که سالیان سال در یک مجموعه فعالیت کند در انگیزه و نوع کار تاثیر مستقیم می‌گذارد و جابه جایی تاثیر بسزایی در عملکرد مطلوب شهرداری دارد.
وی ادامه داد: خوشبختانه تلاشها و موفقیت شهرداری مشهد در گرو کار تیمی و گروهی خوب تمامی پرسنل شهرداری در تمامی مجموعه هاست.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد اظهار کرد: تدبیر جناب شهردار مشهد نیز بر جابه جایی سقف و ستاد بوده است و این جابه جایی به صورت سالیانه کار بسیار مناسبی است و من به شخصه از این موضوع حمایت می‌کنم و امیدوارم این چرخش نیروها و مدیران در مناطق و سازمان ها به شفافیت و پاسخگویی بیشتر کمک کند.
گندمی افزود: امیدواریم مدیران مناطق و سازمان‌ها از این رخدادها برداشت خوبی داشته باشند و معاونان و پرسنل خود را جابه جا کنند چرا که همواره نباید پرسنل ما فقط در مناطق کم‌برخوردار یا برخوردار باشند بلکه باید جابه جا گردند تا بتوانیم به عملکرد درست و مطلوبی در مناطق، معاونت‌ها و سازمان‌ها برسیم.
زهرا غلامی

لینک اصل محتوا در شهرداری مشهد

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی