پیشرفت ۹۷ درصدی عملیات آماده سازی زمین آخرین پروژه مسکن مهر زنجان

پیشرفت ۹۷ درصدی عملیات آماده سازی زمین آخرین پروژه مسکن مهر زنجان

مدیر مسکن و ساختمان استان زنجان گفت: در پروژه ۵.۵ هکتاری مسکن مهر عملیات آماده سازی زمین‌ها تقریبا به اتمام رسیده است و سری اول متقاضیان در صورت مراجعه به موقع می‌توانند زمین خو د را تحویل بگیرند. به گزارش خبرگزاری تسنیم محسن محرمی‌یگانه اظ هار داشت: در پروژه ۵.۵ هکتاری مسکن مهر زنجان که در قسمت غربی کوی فرهنگ قرار دارد عملیات  آماده سازی زمین‌ها به پیشرفت فیزیکی ۹۷ درصدی رسیده و سری اول متقاضیان در صورت مراجعه به موقع می‌توانند زمین خود را تا پایان این هفته تحویل بگیرند.

وی با اشاره به اینکه عملیات آبرسانی، خیابان‌کشی، آب و فاضلاب و گازرسانی به اتمام رسیده و در حال عملیات تیرگذاری است، گفت: نمی‌توان گفت ۹۷ درصد از عملیات زیر ساخت این پروژه به اتمام رسیده است. مدیر مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به اینکه قرعه کشی نفرات و گروه‌بندی واحدها به اتمام رسیده است، تصریح کرد: در حال عقد قرارداد با افراد متقاضی این پروژه هستیم.

وی با بیان اینکه پلاک گذاری زمین‌ها و نقشه‌های اولیه انجام گرفته است، افزود: در صورت مراجعه به موقع متقاضیان سری اول این زمین‌ها در حدود ۱۰ تا ۱۲ قطعه به متقاضیان واگذار می‌شود.
یگانه با اشاره به شرایط جوی در استان که اجازه ادامه عملیات عمرانی را نمی‌دهد، گفت: در حال حاضر در حال آماده سازی مراحل اداری و ستادی هستیم و در صورت مراجعه به موقع، زمین‌ها به متقاضیان پروژه تحویل داده می‌شود و متقاضیان می‌توانند به ساخت و ساز ساختمان‌های خود بپردازند.

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان

    منبع خبر

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان یک انجمن در شهر زنجان می باشد

    نظرات