سنگ تمام شهرداری زرند در چهل سالگی انقلاب

سنگ تمام شهرداری زرند در چهل سالگی انقلاب

با توجه به شرح عملکرد شهرداری زرند توسط شهردار زرند برای چهل سالگی انقلاب به سنگ تمام شهرداری زرند در چهل سالگی انقلاب می توان اشاره کرد .

با توجه به شرح عملکرد شهرداری زرند توسط شهردار زرند برای چهل سالگی انقلاب به سنگ تمام شهرداری زرند در چهل سالگی انقلاب می توان اشاره کرد .

محمدرضا مهدلو” شهردار زرند در تور خبری با اصحاب رسانه شهرستان زرند از افتتاح ۵ بوستان طی دهه فجر سال جاری در زرند خبرداد، اظهارداشت: مسافر، بانوان، طبیعت، کهن و فرهنگیان پنج بوستانی هستند که در دهه فجر سال جاری در زرند افتتاح می شوند .

وی با اعلام اینکه در دهه فجر سال جاری ۱۴ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان پروژه در زرند افتتاح می شود، گفت: طی دهه فجر امسال ۱۴۰ هزار مترمربع آسفالت در شهر زرند به بهره برداری می رسد .

شهردار شهر زرند در پاسخ به سوال خبرنگار صدای زرند در مورد برنامه های شهرداری در زمینه طرح بازآفرینی و زیباسازی شهر زرند، تصریح کرد: طرح های روشنایی معابر اصلی سطح شهر زرند در دستور کار شهرداری قرار دارد و برای اجرای طرح بازآفرینی و زیباسازی در سطح شهر زرند نیاز به همکاری مردم و مسئولین داریم .

وی به تخفیف ۵۰ درصدی صدور پروانه برای مالکینی که نسبت به مقاوم سازی منازل خود اقدام می کنند، اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در حال حاضر همچنین تخفیفات ۲۵ درصدی عوارض کسب و پیشه به شهرواندان زرندی تعلق میگیرد .

مهدلو با بیان اینکه سایت سگ های ولگرد زرند در حال احداث می باشد که باید با تدابیر ایمنی و امنیتی آن را به بهره برداری برسانیم، تاکید کرد : لندفیل زباله زرند در حال حاضر بهترین لندفیل زباله استان کرمان به گفته کارشناسانی که از آن بازدید می کنند می باشد .

وی گفت: سامانه ۱۳۷ شهرداری زرند در حال حاضر راه اندازی شده است که این سامانه یکی از مهم ترین ظرفیت های شهرداری است که از طریق آن شهروندان می توانند صدای خود را به گوش مدیران شهری و اعضای شورای شهر برسانند .

منتخب شورای شهر زرند از طرح تعویض جداول فرسوده شهر زرند طی یک دوره زمانی مشخص خبر داد و اظهارداشت: معابر و تعویض جداول مستهلک خیابان هایی که عمر بالایی دارند و همچنین جدول گذاری در معابر فاقد جدول که علاوه بر زیربنایی بودن، تاثیر زیادی در زیبایی شهر دارد در دستور کار قرار گرفته است .

وی بیان کرد: کمربندی ورودی شهر زرند از سمت رفسنجان در دستور کار برای هرچه سریع تر بهره برداری آن قرار دارد .

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات