اجرای روکش آسفالت میدان جدید ابتدای جاده ده بالاو خیابان شهید دستغیب


با همکاری شهرداری منطقه چهار و سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری انجام شد؛

اجرای روکش آسفالت میدان جدید ابتدای جاده ده بالاو خیابان شهید دستغیبشهردار منطقه چهار کرمان از اجرای روکش آسفالت میدان جدید ابتدای جاده ده بالا و خیابان شهید دستغیب خبر داد.
به گزارش کرمان آنلاین،محمدحسین مومنی با اشاره به احداث میدان جدید در ابتدای جاده ده بالا و اصلاح هندسی این محدوده،گفت:در این راستا اجرای عملیات روکش آسفالت این محدوده با همکاری سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری کرمان انجام شده است.
وی ادامه داد: با توجه به نیاز مبرمی که برای آسفالت معابر شهر وجود دارد،در سالجاری با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته،سعی بر این است که بیش از پیش در جهت آسفالت معابر و ارتقای کیفیت آن اقدام کنیم.
مومنی افزود: بهسازی و آسفالت معابر،میدان ها و ورودی‌های شهر به عنوان امری مهم و ضروری در راستای ساماندهی زیرساخت های شهری در دستور کار شهرداری قرار دارد و با جدیت دنبال می شود.

اجرای روکش آسفالت خیابان شهید دستغیب
شهردار منطقه چهار کرمان در ادامه از اجرای روکش آسفالت خیابان شهید دستغیب با همکاری معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری خبر داد.
محمدحسین مومنی گفت:آسفالت و بهسازی معابر اصلی به عنوان یک اولویت در دستور کار شهرداری قرار دارد و به منظور بهبود تردد و عبور و مرور شهروندان و حذف ناهمواری های معابر صورت می گیرد.
وی ادامه داد:همچنین در این راستا عملیات لکه گیری آسفالت بولوار ۲۲ بهمن نیز در حال انجام است و مابقی معابر اصلی و فرعی سطح منطقه نیز با توجه به نزدیک شدن سال جدید در برنامه کاری قرار دارد و براساس اولویت انجام می شود.
مومنی ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و به حداقل رساندن نارسایی های شهری را از جمله اهداف این گونه اقدامات برشمرد.

مریم ایرانمنش

 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۵۵۵۲۱.jpg
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۶۵۵۴.jpg

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات