سازمان فاوا رتبه برتر سازمان‌های شهرداری اصفهان را کسب کرد

سازمان فاوا رتبه برتر سازمان‌های شهرداری اصفهان را کسب کرد

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان گفت: این سازمان در ارزیابی عملکرد انجام شده در هشت ماهه سال‌جاری موفق به کسب رتبه نخست در میان سایر سازمان‌های شهرداری شد.

سید حمیدرضا ابطحی با اشاره به اهداف اجرای این ارزیابیاظهار کرد: این اقدام در راستای تاکید شهردار اصفهان مبنی بر تقویت و گسترش ارزیابی و رتبه‌بندی عملکرد سازمان‌های وابسته، همچنین نیل به اهداف برنامه اصفهان۱۴۰۰ در بازه زمانی فروردین تا آبان ماه ۹۷، به طور رسمی توسط مدیریت هماهنگی و نظارت معاونت هماهنگی امور مناطق و سازمان‌های شهرداری اصفهان انجام شد.

وی با اشاره به شاخص‌های این ارزیابی، تصریح کرد: مهمترین شاخص‌های ارزیابی این دوره شامل تحقق اهداف اختصاصی، پیشرفت طرح‌ها و پروژه ها، تحقق بودجه، بازپرداخت بدهی‌ها و وصول مطالبات، دستیابی به توانمندی ویژه، ارایه آمار و اطلاعات و گزارش پرسنلی و جذب مشارکت‌ها بود که در این راستا همکاران سازمان توانستند با تلاش فراوان در مجموع، این سازمان را به رتبه برتر سازمان‌های شهرداری ارتقاء دهند.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان تاکید کرد: در این دوره ۵۰ درصد از امتیاز به دستیابی اهداف اختصاصی سازمان، پیشرفت طرح‌ها و پروژه‌ها و تحقق بودجه اختصاص داشت که به معنی تمرکز بیشتر امتیازات به فعالیت‌های اختصاصی سازمان است.

وی ابراز امیدواری کرد: با تلاش در جهت تحقق اهداف شهر هوشمند و خدمت‌رسانی بیشتر به شهروندان اصفهان در آینده گام‌های ارزنده‌تری برداشته شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری اصفهان

  منبع خبر

  شهرداری اصفهان

  شهرداری اصفهان

  شهرداری اصفهان یک شهرداری در شهر اصفهان می باشد

   نظرات