توسعه پایدار شهری امکان پذیر نیست مگر با مشارکت شهروندان ارجمند شاهین شهر

توسعه پایدار شهری امکان پذیر نیست مگر با مشارکت شهروندان ارجمند شاهین شهر

حمید عشقی شهردار شاهین شهر در گردهمایی پردیس هنرمندان شهر گفت: شهرداری نمی تواند شهر را بدون همکاری و مشارکت شهروندان عزیز اداره نماید؛ بنابراین همکاری همه شهروندان فهیم شاهین شهر در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر شهرداری ضروری است.
وی در ادامه اظهار داشت: زحمت کش ترین و پاک ترین قشر جامعه پاکبانان و رفتگران خدومند زیرا در مواقعی که همه در حال استراحت و خواب هستند آنها برای تمیزی شهر تلاش و کوشش می نمایند.
عشقی خاطر نشان نمود: اگر شاهین شهر همه خصوصیات یک شهر ایده آل را داراست به دلیل زحمت ها و تلاش های شبانه روزی همکاران خدوم و زحمت کش بنده در شهرداری است.
شهردار شاهین شهر تصریح نمود: در طول شبانه روز بالغ بر ۱۳۰ تن زباله و بیش از ۵ میلیون متر مربع از معابر و خیابان های سطح شهر توسط پاکبانان و رفتگران حوزه معاونت اجرایی و خدمات شهری و شرکت مدیریت پسماند شهرداری جمع آوری و رفت و روب می گردد.
وی  افزود : در کشورهای توسعه یافته، شهروندان در همه زمینه های شهری احساس مسوولیت ، انتقاد و پیشنهاد می نمایند و هنرمندان عزیز شاهین شهری می توانند با فرهنگ سازی در بین شهروندان، آنان را در امور مدیریت شهری راهنمایی نمایند.
عشقی گفت : همه تلاش و کوشش ما در شهرداری برای آرامش و آسایش شهروندان فهیم شاهین شهر است و از مشارکت و همکاری همه هنرمندان عزیز و شهروندان ارجمند شاهین شهری در انجام برنامه های شهرداری تشکر و قدردانی می نمایم.
شایان ذکر است در گردهمایی پردیس هنرمندان شاهین شهر که با همت حسین ابراهیمی رئیس شورای اسلامی و مدیر پردیس هنرمندان شاهین شهر برگزار گردید، تئاتر " کی به کیه" با موضوع معرفی و نمایش خدمات شبانه روزی پاکبانان و رفتگران شهرداری شاهین شهر به روی صحنه رفت.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری شاهین شهر

  منبع خبر

  شهرداری شاهین شهر

  شهرداری شاهین شهر

  شهرداری شاهین شهر یک شهرداری در شهر شاهین شهر و میمه می باشد

   نظرات