برگزاری سومین هم‎آفرینی مشهد با موضوع بازآفرینی اقتصادی فضاهای شهری ...

برگزاری سومین هم‎آفرینی مشهد با موضوع بازآفرینی اقتصادی فضاهای شهری ...

برگزاری سومین هم‎آفرینی مشهد با موضوع بازآفرینی اقتصادی فضاهای شهری در مرکز نوآوری شهری

یک طراح و تسهیلگر رویدادهای هم‌آفرینی ایران از برگزاری سومین هم‌آفرینی مشهد با موضوع بازآفرینی اقتصادی فضاهای شهری در مرکز نوآوری شهری خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، نوید فلاحت با اعلام این خبر اظهار کرد: رویدادهای هم‌آفرینی مشهد، سلسله کارگاه‌های به هم پیوسته استارتاپی است که با حمایت مرکز نوآوری شهری مشهد و با مدیریت استودیو نوآوری و شتابدهی پروژه‌های خلاق شهری A.M برگزار می‌گردد.
وی افزود: در این رویدادهای خلاق، شرکت کنندگان حرفه‌ای پیرامون موضوعات مشخص و مشکلات شهری گرد هم می‌آیند و با هدایت منتورهای باتجربه‌ی اکوسیستم کارآفرینی ایران به طراحی پروژه‌های مساله محور و خلق مدل کسب و کار می‌پردازند.
این طراح و تسهیلگر رویدادهای هم‌آفرینی ایران افزود: سومین هم‌آفرینی مشهد با موضوع بازآفرینی اقتصادی فضاهای شهری، خلق فضاهای جمعی، طراحی خدمات در حالی به فعالیت خود پایان داد که در این رویداد دو روزه، سه کارگاه کلیدی توسط مربیان با موضوعات بوم مدل کسب و کار، کارگاه mvp و نحوه اعتبار سنجی، نحوه ارائه پروژه‌های استارتاپی برگزار شد .
فلاحت بیان کرد: در این رویداد ۷۰ نفر از نخبگان در تخصص‌های شهرسازی، فناوری، گرافیک و معماری زیر نظر ۱۵ منتور با تخصص‌های جامعه‌شناسی، کسب و کار، اقتصاد شهری، معماری و طراحی نوآورانه و فناوری در قالب ۱۰ تیم به فعالیت پرداختند.
وی در خاتمه گفت: در پایان این رویداد، پیش ارائه‌ها برای سرمایه‌گذاران و بخشی از مدیران شهری انجام گرفت و ۶ تیم به مرحله نهایی ارائه‌های شهری که در پایان سال و پس از ۵ دوره انجام خواهد گرفت راه پیدا کرده و با حمایت مرکز نوآوری شهری تیم‌های منتخب در شتاب ‌دهنده‌های این مرکز به فعالیت خواهند پرداخت.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات