نظر سنجی

نظر سنجی

احتراما ً به استحضار می رساند شهرداری جغتای در سال جاری با تمام کمبودها ، مشکلات و تورم موجود به شکر خداوند و با تلاش پرسنل زحمت کش و همکاری صمیمانه شورای اسلامی شهر توانسته است پروژه های مهم و زیر بنایی خوبی را انجام و تکمیل نماید از قبیل تکمیل پروژه جداسازی آب فضای سبز – احداث دو مخزن تمام بتنی ۵۰۰ متر مکعبی – تکمیل شبکه انتقال و ایستگاه پمپاژ- پیاده رو سازی خیابان امام . معلم . مدرس و جانباز – آسفالت معابر- احداث و جدولگذاری خیابانهای نشاط و بلوارغزنوی و میلانهای فوق … همچنین تجهیز ناوگان حمل و نقل درون شهری – خرید ۲ دستگاه مینی بوس – خرید دستگاه تجهیزات بخش آسفالت- ارتقاء سطح کیفی آتش نشانی – تجهیز یکدستگاه ماشین امداد و نجات – اجرای طرح تفکیک پسماند شهری و باکسهای زباله و سایر خدمات عمومی و شهری … لذا با توجه به چهلمین سالگرد پیروزی باشکوه انقلاب اسلامی و همچنین نزدیک شدن به پایان سال و شروع سال جدید و مراسم عید باستانی نوروز و شروع فصل بودجه بندی سال آینده از تمامی همشهریان فرهیختگان و تمامی کسانی که دلسوز توسعه و عمران شهری هستند خواهشمند است در خصوص موضوعات ذیل هرگونه نظر – پیشنهاد – برنامه و ایده ای که احساس می کنند به توسعه شهر کمک خواهد کرد نظرات خود را در سایت شهرداری جغتای اعلام فرمایند.

۱-   با توجه به چهلمین سالگرد پیروزی با شکوه انقلاب اسلامی در خصوص نحوه آذین بندی شهر ، طرحها و ایده خود را را ارسال فرمائید.

۲-  با توجه به فرارسیدن سال نو و ایام نوروز و در خصوص بهسازی و تزیین شهر و ایجاد شادی و نشاط در شهر نظریه اعلام فرمایید.

۳-با توجه به فرا رسیدن فصل بودجه بندی برای سال آینده هرگونه ایده و نظر و پیشنهادی در خصوص اجرای پروژه های عمرانی – خدمات شهری – فضای سبز و … را دارید ارائه فرمایید.

نظر خواهی

” روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر جغتای “

لینک اصل خبر در سایت شهرداری جغتای

  منبع خبر

  شهرداری جغتای

  شهرداری جغتای

  شهرداری جغتای یک شهرداری در شهر جغتاى می باشد

   نظرات