شش چشمه سرویس بهداشتی و دو واحد نمازخانه در بلوار معلم سنندج در حال احداث است

شش چشمه سرویس بهداشتی و دو واحد نمازخانه در بلوار معلم سنندج در حال احداث است

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج گفت: با هدف رفاه حال شهروندان مسافران شش چشمه سرویس بهداشتی و دو واحد نمازخانه در بلوار معلم  سنندج در حال احداث است.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: مدیر شهرداری منطقه یک سنندج در جمع از خبرنگاران از احداث شش چشمه سرویس بهداشتی و دو واحد نمازخانه در بلوار معلم خبر داد.

مدیرشهرداری منطقه یک سنندج گفت: بهداشت عمومی و احداث سرویس های بهداشتی در دسترس شهروندان برای تامین سلامت شهروندان  و همچنین مسافران وگردشگران از اهمیت بسزایی برخوردار است.

مهندس آرش رخزادی بیان کرد: یکی از پارک های سطح منطقه که همواره در فصل تابستان مورد استقبال شهروندان و مسافران است در بلوار معلم ورودی سنندج - مریوان واقع شده است.

وی گفت: عدم وجود سرویس بهداشتی و همچنین نمازخانه از مهم ترین مشکل این پارک است که همواره مورد گلایه شهروندان ومسافران بود.

وی ازآغاز احداث شش چشمه سرویس بهداشتی و دوواحد نمازخانه در بلوار معلم سنندج خبر داد و بیان کرد: سه چشمه سرویس بهداشتی ویژه آقایان و سه چشمه هم ویژه بانوان است.

مهندس رخزادی اعلام کرد: نمازخانه به صورت مجزا شامل وضوخانه و روشویی  ویژه بانوان و آقایان قرارهم در کنار سرویس های بهداشتی در حال اجرا است.

وی  افزود: سرویس بهداشتی و نمازخانه پارک بلوار معلم در زمینی به مساحت ۱۲۶ مترمربع  درحال احداث است.

مهندس رخزادی خاطرنشان کرد: در حال حاضرعملیاتی نظیر پی کنی، سنگ چینی و دیوار چینی و فونداسیون به متراژ ۶۲ مترمکعب برای تکمیل این پروژه انجام شده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری سنندج

    منبع خبر

    شهرداری سنندج

    شهرداری سنندج یک شهرداری در شهر سنندج می باشد

      نظرات