مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خراسان عنوان کرد:
ارزیابی زمانی ارزشمند است که برای شرکت منفعت داشته باشد

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خراسان عنوان کرد: ارزیابی زمانی ارزشمند است که برای شرکت منفعت داشته باشد

مراسم تجلیل از برترین های ارزیابی وخود ارزیابی سال امور انتقال شمال  ۱۳۹۶معاونت بهره برداری شرکت برق منطقه ای خراسان در بجنورد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خراسان، در این مراسم که مهندس ریاحی عضوهیئت مدیره و سرپرست شرکت برق منطقه ای خراسان،معاونین،مدیران و پرسنل امور انتقال شمال  این شرکت حضور داشتند، مهندس ریاحی در ابتدا از زحمات کلیه پرسنل شرکت خصوصاً همکاران بهره بردار در امور انتقال شمال  که موفق به کسب رتبه برتر در بین شرکت های برق منطقه ای کشور شده اند،قدر دانی نمود .وی در ادامه تصریح کرد: جایگاه کارکنان و نگاه متفاوت آنان در موفقیت ها تعیین کننده است و اگر می خواهیم موفق باشیم ، باید به طور مستمر تلاش کنیم.

وی در ادامه گفت : برای کسب موفقیت باید در هرزمینه ای دانش لازم آن را کسب کرد . ووظیفه ما مدیران در شرکت این است که فضای این پیشرفت را برای کارکنان فراهم کنیم . به نحوی که در این فضای باز ، تمامی افراد تلاشگر و شایسته دیده شوند.

مهندس ریاحی با توجه به اینکه شرکت برق دارای ۴  امور انتقال و ۹  اداره ذیل هر امور می باشد افزود:  لازم است تا  از هر اداره بهره بردار یک نفر اپراتور بعنوان نماینده انتخاب شود و بصورت گروه مشورتی با مدیر عامل از نظرات ایشان در    تصمیم گیریها و اصلاحات امور استفاده شود.

عضو هیئت مدیره وسرپرست شرکت برق منطقه ای خراسان در این مراسم اظهارداشت: امکانات رفاهی شرکت باید بیشتر در اختیار افراد شایسته و کسانی که قابلیت های خود رابهتر نشان می دهند ، قرار بگیرد .

وی همچنین افزود: کارکنان باید نسبت به کارشان حساس و مسئولیت پذیر باشندو در مقابل اثرات آن  پاسخگو باشند.

مهندس ریاحی در خصوص برگزاری دوره های  آموزش  صرفا تئوریک گفت : آموزشهای تئوریک مسائل کارکنان را جوابگو نیست  وآموزش ها باید ضمن خدمت  ومتناسب با کار و حرفه کارکنان باشد.

وی در پایان خاطر نشان ساخت :  ارزیابی ها زمانی ارزشمند است که برای شرکت منفعت داشته باشد.

در ابتدای این جلسه مهندس سویزی معاون بهره برداری شرکت برق بیان داشت: با وجود کمبودها و امکانات کم ، عملکرد امور انتقال نیروی  شمال رضایت بخش است.

وی همچنین اظهارداشت: بهتر است تا کارکنان تغییر را بپذیرند و در مقابل تغییر مقاومت نکنندبلکه به استقبال تغییر بروند و هر تغییرو تحول تکامل به دنبال داردو  هرتکاملی بهبود و ترقی را نتیجه خواهد داد.

وی درادامه گفت : امور انتقال نیروی  شمال دارای ۵ پست kv ۴۰۰ و طول خطوط ۴۰۰  در حدود ۶۸۵ کیلومتر است . و همچنین تعداد ۲۱پست kv ۱۳۲ پست است و ۱۱ پست اختصاصی در این امور وجود دارد.

.وی در پایان ضمن  اشاره به اینکه باید در مسیر  تکنولوژی های نوین حرکت کرد ، برون سپاری پست ها را در سال ۹۸ را از جمله برنامه های آینده شرکت برشمرد.

در این مراسم مهندس آتشین معاون منابع انسانی و رئیس کمیته عالی خود ارزیابی خطوط و پست های شرکت درخصوص روند انجام ارزیابی وخودارزیابی ها اظهارداشت: ارزیابی یک فرایند مستمر و انجام آن  باید استمرار داشته باشد .

وی گفت : پست ۴۰۰کیلوولت سربداران جزو پست های است که در ارزیابی سال ۹۶ در این امور مقام اول را کسب کرده است .رتبه بهره برداری برتر را به مدیرعامل ، معاونین و سایر همکاران شرکت تبریک گفت.

شایان ذکر است در پایان این مراسم از برترین های ارزیابی و خود ارزیابی امور انتقال نیرو شمال با اهدا لوح ، تقدیر به عمل آمد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت برق منطقه ای خراسان

  منبع خبر

  شرکت برق منطقه ای خراسان

  شرکت برق منطقه ای خراسان

  شرکت برق منطقه ای خراسان یک شرکت در شهر مشهد می باشد

   نظرات