انتصاب سید مازیار حسینی به سمت معاون وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن و ساختمان

انتصاب سید مازیار حسینی به سمت معاون وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن و ساختمان

به گزارش  پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی طی حکمی سیدمازیار حسینی را به سمت معاون وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن و ساختمان منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است: نظر به تعهد، تخصص، سوابق علمی و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به سمت معاون امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی منصوب می‌شوید.

در ادامه افزوده شده است: بازنگری در سیاست‌های توسعه مسکن و فرآیند خدمات مهندسی و ایجاد هماهنگی در تمامی بخش‌های دولتی و خصوصی موثر در تولید مسکن، تجدید ساختار در صنعت ساختمان کشور، بهره‌مندی از فناوری نوین و تقویت نقش سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و توانمندسازی شرکت‌های داخلی و اصلاح و بروزرسانی مقررات ملی و نظارت اداری با بهره‌مندی از مشارکت جامعه مهندسین کشور به منظور ارائه خدمات فنی بهینه و حفظ حقوق شهروندان از اهم وظایف مورد انتظار در حوزه مسکن و ساختمان است.

همچنین وزیر راه و شهرسازی در حکم معاون جدید خود ابراز امیدواری کرده است که وی با استعانت از خداوند متعال، در اجرای سیاست‌های دولت تدبیر و امید و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و استعدادهای بالقوه اهتمام ویژه داشته و در ایفای بهینه و مطلوب وظایف محوله موفق و موید باشد.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختيارى

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختيارى

    اداره کل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختيارى یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات