برق منطقه ای خوزستان شرکت برتر استان در ترویج فرهنگ نماز

برق منطقه ای خوزستان شرکت برتر استان در ترویج فرهنگ نماز

در اجلاس استانی نماز، شرکت برق منطقه ای خوزستان موفق به کسب لوح تقدیر ویژه نماز در امر توسعه و ترویج فرهنگ نماز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، اجلاس استانی نماز با عنوان شیوه ها و مهارت های دعوت به نماز در سالن هاشمی نژاد استانداری خوزستان با حضور استاندار خوزستان، مدیر ستاد اقامه نماز خوزستان، فعالین و خادمان نماز برگزار گردید.
در این همایش از بین ۱۳۰ دستگاه اجرایی استان، شرکت برق منطقه ای خوزستان جزء ۱۰ دستگاه برتر در امر توسعه و ترویج نماز در سال ۹۶ شناخته شد و لوح تقدیر ویژه نماز را دریافت کرد.
در این لوح تقدیر آمده است، بر اساس شاخص های نظام جامع برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی نماز، عملکرد هر یک از دستگاه های اجرایی استان در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ نماز مورد بررسی قرار گرفت و شرکت برق منطقه ای خوزستان شایسته تقدیر ویژه شناخته شد.
بدینوسیله این موفقیت معنوی را به مدیریت، شورای اقامه نماز، دبیرخانه اقامه نماز و سایر کارکنان محترم آن دستگاه تبریک گفته و مراتب تشکر و قدردانی خود را اعلام نموده و به پاس تلاش های و اهتمام ویژه ای که به امر نماز داشته اید این لوح تقدیر تقدیم می گردد.
شایان ذکر است، دریافت این لوح تقدیر به واسطه عملکرد ستاد نماز شرکت با حمایت های بی دریغ مدیرعامل، در تجهیز و توسعه نمازخانه های شرکت در نواحی بهره برداری، پست های برق خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد و ساختمان های مختلف شرکت و همچنین اقامه نماز با حضور ائمه جماعات در ۴ محل شرکت بوده است.
تمام/

لینک اصل خبر در سایت شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای سیستان و بلوچستان

  منبع خبر

  شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای سیستان و بلوچستان

  شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای سیستان و بلوچستان

  شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای سیستان و بلوچستان یک شرکت در شهر زاهدان می باشد

   نظرات