برگزاری نخستین گردهمایی مشورتی صاحب نظران علمی و اجتماعی پیرامون سند چشم انداز  ۲۰ساله و برنامه استراتژیک ۵ ساله میان مدت شهرداری شاهین شهر

برگزاری نخستین گردهمایی مشورتی صاحب نظران علمی و اجتماعی پیرامون سند چشم انداز ۲۰ساله و برنامه استراتژیک ۵ ساله میان مدت شهرداری شاهین شهر

برگزاری نخستین گردهمایی مشورتی صاحب نظران علمی و اجتماعی پیرامون سند چشم انداز   ۲۰ساله و برنامه استراتژیک ۵ ساله میان مدت شهرداری شاهین شهر
اولین گردهمایی مشورتی صاحب نظران،نخبگان و فرهیختگان علمی و اجتماعی پیرامون سند چشم انداز ۲۰ساله و برنامه استراتژیک ۵ ساله میان مدت شهرداری شاهین شهر در محل شورای اسلامی شاهین شهر برگزار گردید.
حمید عشقی شهردار شاهین شهر در این گرهمایی ضمن عرض خیر مقدم به حضار و تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و یاد و خاطره همه شهداء و معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) گفت: امیدواریم در این سلسله گردهمایی ها با حضور فرهیختگان، نخبگان و صاحب نظران علمی، اجتماعی و فرهنگی بتوانیم در راستای توسعه و آبادانی شهر استفاده نماییم.
وی در ادامه با بیان اینکه وضعیت نامناسب اقتصادی امروز شهرداری ها متاثر از وضعیت اقتصادی کشور است ، گفت: ضروری است با یک عزم جهادی، برنامه ریزی و مدیریت اصولی و نیز استفاده از نقطه نظرات و پیشنهادهای فرهیختگان، نخبگان و صاحب نظران در حوزه های مختلف بتوانیم ضمن عبور از این وضعیت نامناسب اقتصادی،گام های استواری در توسعه و آبادانی شهر برداشته و همچون گذشته شاهین شهر را سرآمد شهرهای استان و کشور قرار دهیم.
حسین ابراهیمی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این گردهمایی ضمن عرض خیر مقدم به حضار گفت: یکی از راهکارهای توسعه نوین شهری که بر مبنای نگرش توسعه پایدار استوار شده طرح راهبرد توسعه شهری است که برای رشد اقتصادی شهرها و با شناسایی و بکارگیری ظرفیت ها و امکانات بالقوه اقتصادی شهر فراهم می گردد و مبنایی به منظور توسعه در سایر زمینه ها طراحی و اجراء می شود.
وی در ادامه با بیان اینکه معیارهای توسعه پایدار شهری وجود یک اقتصاد پایدار شهری است که مولد یا موجب کار و ثروت می گردد اظهار داشت: بدون مشارکت خرد جمعی، هیچ سند چشم اندازی قابلیت اجرایی نخواهد داشت که ما نیز در این راستا نظرات و پیشنهادهای صاحب نظران اهل فن را جمع آوری و بکار خواهیم بست.
رامین غفاری مدیر گروه مشاوران سند چشم انداز ۲۰ساله و برنامه استراتژیک ۵ ساله میان مدت شهرداری شاهین شهر نیز در این گردهمایی به صورت مبسوط به ارائه سند مذکور پرداخت.
گفتنی است در این گردهمایی اعضای شورای اسلامی شاهین شهر ضمن عرض خیر مقدم به حضار به بیان دیدگاه های خود بر اساس سند چشم انداز ۲۰ ساله و برنامه استراتژیک ۵ ساله میان مدت پرداختند.
همچنین در این گردهمایی صاحب نظران و فرهیختگان به بیان نظرات،پیشنهادها و انتقادهای خود در زمینه مسائل و موضوعات شهری پرداختند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری شاهین شهر

  منبع خبر

  شهرداری شاهین شهر

  شهرداری شاهین شهر

  شهرداری شاهین شهر یک شهرداری در شهر شاهین شهر و میمه می باشد

   نظرات